Organizační informace k pátečnímu utkání proti Opavě

17. 11. 2021 | Redakce

Už v pátek od 16:30 nastoupí Arma k poslednímu domácímu utkání v podzimní části sezóny 2021/2022 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu!

VSTUP NA STADION

Na utkání se otevírá pouze hlavní vchod Městského stadionu. Otevřeny budou obě hlavní pokladny. Na pokladnách se budou mimo vstupenek prodávat také permanentní vstupenky. Připomínáme, že děti do 130 cm, senioři nad 65 let a majitelé průkazu ZTP s doprovodem mají vstup zdarma. Je ale zapotřebí si na pokladně vyzvednout volnou vstupenku, kterou získáte po předložení průkazu.

VSTUPENKY V PRODEJI ONLINE I NA POKLADNÁCH

Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu! Vstupenku online si můžete koupit zde. Otevřeny budou obě hlavní pokladny.

FANSHOP

Před zápasem se otevře také Fanshop/Zákaznické centrum a to v 15:30. V něm budou v prodeji produkty z našeho fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Na zápase bude otevřeno také občerstvení a to v levé části hlavní tribuny.

BEZINFEKČNOST

Všichni fanoušci budou muset nadále prokazovat bezinfekčnost. Pro vstup na stadion musí fanoušci doložit jedno z následujících:

- PCR test s negativním výsledkem provedený nejdéle 72 hodin před utkáním

- Antigenní test s negativním výsledkem provedený nejdéle 24 hodin před utkáním

- Ukončeným očkováním ve lhůtě 14 dnů po aplikaci druhé dávky (prokázání certifikátem o očkování)

- Proděláním nemoci SARS-CoV-2, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pohybu v areálu Městského stadionu nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) nebo obdobný prostředek (například nanoroušku) s filtrační účinností minimálně 94%.

SOUTĚŽ NA STADIONU

Přímo na stadionu ohlásíme v průběhu druhého poločasu číslo vítězné permanentky, která vyhraje podepsaný hráči FK Ústí nad Labem. Dres bude vítězi na základě předložené permanentní vstupenky vydán ve Fanshopu nebo po předchozí dohodě osobně. (bude řešeno individuálně).

ARMAGAZÍN

Armagazín v nové podobě! Mimo nového grafického zpracování zápasového magazínu se můžete těšit také na rozhovor s Matyášem Písačkou! Armagazín bude v prodeji na pokladnách za tradičních 10 Kč.

Žádáme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání včas! Těšíme se na vás!

Arma porazila Baník Most-Souš 3:0!

22. 1. 2022

Arma na úvod přípravy prohrála v Plzni

15. 1. 2022

Zimní příprava začíná. Arma míří do Plzně

14. 1. 2022
Zápasy A-Týmu
Zimní příprava 2022, přát.
logo logo

FK Baník Most Souš

FK Ústí nad Labem

Zimní příprava 2022, přát.
logo logo

FK Ústí nad Labem