Zimní příprava začíná. Arma míří do Plzně

14. 1. 2022 | Redakce

Arma vstupuje do zimní přípravy. Na úvod míří za soupeřem z 2. místa FORTUNA:LIGY - FC Viktoria Plzeň. Utkání začíná na Stadionu v Luční ulici v 10:30 a ze zápasu bude vysílán živý přenos.

Viktoria je po podzimní části nejvyšší tuzemské soutěže na druhém místě tabulky, pouhý bod za vedoucí Slavií Praha. Třetí Sparta ztrácí na západočeský celek dva body. Podařený ligový podzim mírně pokazil Viktorii konec v MOL Cupu, v osmifinále vypadla v Mladé Boleslavi (2:0).

Přípravu odstartovali Viktoriáni ve velkém stylu. Na úvod přejeli jednoho z budoucích soupeřů Army v zimní přípravě, FC Písek, výsledkem 8:0. I druhý zápas zvládla Viktoria s čistým štítem a velkým počtem vstřelených gólů. Druholigovou Příbram rozstřílela 6:0.

Informace k utkání:

- vstupné činí 50 Kč

Pro vstup na utkání platí i nadále omezení kapacity na 1000 návštěvníků a pravidlo o prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů:

- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID19, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu

- osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Z mobilního telefonu bude Viktoria na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka. V ostatních případech musí být v papírové formě.

Výjimku mají děti do 12 let. Mladiství od 12 do 18 let se budou moci prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin, stejně jako osoby, které se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů, těm ale lékař musí důvod kontraindikace očkování zapsat do Informačního systému infekčních nemocí.

Osoby, které procházejí očkovacím režimem (tzn. nemají očkování dokončené), se mohou dle Mimořádného opatření prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin.

Z utkání bude vysílán živý přenos na klubovém YouTube Viktoria Plzeň.

V prvním domácím utkání sezóny přivítá Arma Přepeře

12. 8. 2022

Organizační informace k sobotnímu utkání proti FK Přepeře

11. 8. 2022