Arma hledá hostesky a moderátora! Přidejte se do našeho týmu!

Přidejte se k nám! Arma hledá do svého týmu hostesky a moderátora pro domácí utkání!
Máte ráda práci s lidmi, jste usměvavá a komunikativní? Tak hledáme právě Vás! Arma hledá hostesky pro domácí zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Hracím dnem domácích zápasů (pokud není určeno jinak) je pátek. Jedná se o odpolední brigádu přibližně na 2-3 hodiny.

Informace k pozici:
- práce s financemi (pokladní, obsluha Zákaznického centra)
- práce s potravinami (péče o VIP fanoušky v prostorách Silver a RED VIP)

Mimo hostestek hledá Arma také moderátora domácích zápasů! Co budete dělat? Prací moderátora utkání je přivítat fanoušky na zápase, sdělit jim veškeré informace k akcím a soutěžím, oznámit soupisky obou týmů a během zápasu hecovat fanoušky! Čeká na vás také ohlášení gólů, karet a střídání.

Jediné co od Vás budeme chtít je reprezentativní hlas a zájem o dlouhodobou spolupráci! Vše ostatní vás naučíme!
 Nemusíte mít strach, veškeré informace Vám dodáme a budete mít možnost je prezentovat s dostatečnou přípravou!

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvetě se na e-mailovou adresu l.jireckova@fkusti.cz. Těšíme se na Vás!

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.