Arma podlehla Vltavínu 1:2

V dalším přípravném utkání přijel do Ústí nad Labem Vltavín. Za stálého sněžení se dařilo více hostům, kteří si odvezli výhru 2:1.
Technický úsek FK Ústí nad Labem si ještě před zápasem musel poradit se záplavou sněhu, který se během noci a ranních hodin snesl na umělý trávník Městského stadionu. Utkání se navíc hrálo za stálého sněžení a diváci se tak mnoha šancí nedočkali.

První poločas přinesl bojovný fotbal a gól nepadl. První branka padla v 59. minutě a do vedení šli hosté. Veselý si poradil se střelou z pokutového území a otevřel skóre. O čtyři minuty později to bylo o dva góly. Po rohovém kopu se přesnou hlavičkou prezentoval Melichar.

Arma se snažila vyrovnat a v posledních 10 minutách sevřela soupeře na jeho polovině. V 81. minutě se po rychlé akci k míči dostal Daniel Richter a prostřelil brankáře hostí. Více už ale Arma nestihla a podlehla Vltavínu 1:2.

FK Ústí nad Labem - FK Loko Vltavín 1:2 (0:0)
Branky: 81. Richter - 59. Veselý, 63. Melichar

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Krátký (78. Chodora), Brak, Pimpara (46. Peterka), Šimeček - Richter, Nágl, Valenta (46. Miskovič), Šup, Procházka (46. Dvořák) - Matějka (60. Příhonský). Náhradníci: Hudec, Němec

Sestava FK Loko Vltavín: Koblenc, Lancz, Rada, Tichý, Houžvička, Novák, Špaček, Mysliveček, Maione, Veselý. Náhradníci: Valíček, Melichar, Zoubek, Pouzar, Kubr, Nesvadba, Štorc


PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital