Arma porazila Brozany 4:0.

V předposledním utkání v rámci zimní přípravy přivítala Arma na soustředění v Modré u Děčína Sokol Brozany.
Arma vstřelila do sítě soupeře čtyři góly, které spravedlivě rozdělila do obou poločasů. V první půli se prosadili Jiří Miskovič a Lukáš Matějka, ve druhém poločasu Fortune Bassey a Youba Drame.

FK Ústí nad Labem - SK Sokol Brozany 4:0 (2:0)
Branky: 7. Miskovič, 26. Matějka, 56. Bassey, 63. Drame

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Strada, Brak, Písačka, Prošek, Peterka, Bílek, Miskovič, Richter, Matějka, Bassey. Náhradníci: Plachý, Drame, Pimpara, Hudec, Chodora, Škoda, Černý A., Zůza.

Hodnocení trenéra Aleše Křečka: "Sehráli jsme utkání na hodně těžkém terénu. Chtěli jsme hrát na přírodním hřišti a jsme rádi, že nám to bylo umožněno. Soupeře jsme od začátku utkání přehrávali, vytvářeli jsme si šance. Z šancí jsme mohli vstřelit více než čtyři góly. Utkání splnilo cíl na soustředění, nikdo se nezranil, což je nejdůležitější."

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.