Arma porazila Litoměřicko 4:2

V dalším přípravném utkání vyzvala Arma na umělém trávníku Městského stadionu třetiligové Litoměřicko.
Arma vstoupila do utkání velice aktivně a několikrát prověřila obranu soupeře. V 9. minutě přišel první gól, střelou zpoza šestnáctky se prosadil Matěj Valenta, který tak zaznamenal svou první branku v dresu Army.

V 19. minutě to bylo o dva góly, přesnou střelou se prezentoval Daniel Procházka. Další gólový moment už diváci v prvním poločase neviděli a Arma tak vedla v polovině zápasu nad Litoměřickem 2:0.

Hned na začátku druhého poločasu se prosadil střídající Marek Krátký, který byl na hřišti pouhé dvě minuty a zvýšil na 3:0. V 65. minutě se hostům povedlo snížit, prosadil se Jan Štefko, který se v lednu objevil na testech v kádru Army.

O čtyři minuty později si Arma vzala své třígólové vedení zpět, na 4:1 zvýšil Lukáš Matějka. V závěru utkání se ještě jednou prosadili hosté, na konečných 2:4 z pohledu Litoměřicka snížil Greš.

FK Ústí nad Labem - FK Litoměřicko 4:2 (2:0)
Branky: 9. Valenta, 19. Procházka, 47. Krátký, 69. Matějka - 65. Štefko, 88. Greš

Sestava FK Ústí nad Labem: Němec - Brak, Peterka, Pimpara, Prošek - Nágů, Valenta (46. Richter), 12. Miskovič (46. Krátký), Dvořák (46. Šimeček), Procházka (46. Bílek) - Matějka.

Sestava FK Litoměřicko: Lisa, Ipollito, Karvánek, Šimkovský, Chábera, Verner, Surmaj, Dolejší, Rubeš, Zajac, Štefko. Náhradníci: Ordelt, Greš, Dura, P. Valenta, Hůrka.
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital