Arma porazila Prostějov 3:0

V rámci 24. kola přicestoval do Ústí nad Labem poslední tým tabulky SK Prostějov. Arma ho přehrála 3:0 a získala tak své první jarní vítězství.
Arma vlétla na svého soupeře hned od první minuty a měla viditelnou převahu. První šance přišla v 7. minutě kdy se k dorážce dostal Martykán, ale brankář hostí si s jeho střelou poradil. Ústečtí fotbalisté se snažili o vstřelení první branky, ale selhávali v koncovce. Těsně před poločasovým hvizdem to tam konečně spadlo. Po přímém volném kopu se k míči ve vápně dostal Michal Zeman a otevřel skóre.

Arma měla převahu k ve druhém poločase, ale dlouho nepřicházely větší příležitosti. V 63. minutě našel Šnirc Pavla Moulise, který si v koncovce poradil s brankářem a zvýšil na 2:0. V 69. minutě to mohlo být 3:0, gól Pavla Moulise ale nebyl pro očividný ofsajd uznán. Třetí branky se Arma dočkala v 82. minutě, kdy se podruhé v zápase trefil Michal Zeman.

Arma se tak dočkala svého prvního jarního vítězství, když porazila poslední Prostějov 3:0.

FK Ústí nad Labem - SK Prostějov 3:0 (1:0)
Branky: Zeman 2, Moulis
Diváci: 521

FK Ústí nad Labem: Zacharda – M. Zeman, J. Peterka (C), Pimpara, Leibl (53. Šnirc) – Kateřiňák, Martykán (83. Miskovič) – Moulis, Pouček (86. P. Výborný), Pícha – Jindráček.

1. SK Prostějov: Neoral – Machynek (80. Hirsch), Malý, Schuster (C), Rus – Hladík, Alaverdašvili (68. Sečkář), Pančochář, Skwarczek, Fládr – Píchal (68. Čtvrtníček).

Fotografie ze zápasu najdete na tomto webu.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.