Arma remizovala s B týmem pražské Slavie 1:1

V dalším přípravném utkání přivítala Arma na umělém trávníku Městského stadionu "B" tým pražské Slavie.
Utkání proti třetiligovému soupeři začalo z obou stran velmi opatrně. Slávisté byli velmi aktivní a pokoušeli se pronikat do vápna Army. Domácí pro změnu hrozili ze standardních situací a rohových kopů. První poločas branku nepřinesl.

Hned na začátku druhého poločasu vyslal Matěj Valenta křižnou přihrávku do vápna a Fortune Bassey si s nabídnutou situací poradil náramně. Ovšem hned ve 48. minutě se radovali hosté a zásluhou Kneifela srovnali.

Arma se ve druhém poločase dostávala do více příležitostí, ale nedokázala je proměnit. Skvělou zprávou je, že celý druhý poločas odehrál Youba Drame!

FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha "B" 1:1 (0:0)
Branky: 46. Bassey - 48. Kneifel

Sestava FK Ústí nad Labem: Plachý - Zůza (46. Strada), Hudec (46. Prošek), Brak (46. Pimpara), Písačka - Peterka, Valenta (77. A. Černý), Miskovič (60. Černý O.), Richter (46. Drame) - Jirkovský (46. Matějka), Bassey. Náhradníci: Tvrdoň

Sestava SK Slavia Praha "B": Radotič - Douděra, Starý, Vlček, Hošek, Podrazký, Neruda, Rezepov, Vaněk, Zeronik, Kneifel. Náhradníci: Kubáň, Vít, Eichler, Kopáček, Stárek, Fülüp.

Hodnocení trenéra Aleše Křečka: "V první řadě musím říct, že soupeř hrál dobře, mladí hráči s námi vydrželi běhat. Ve druhém poločasu jsme soupeře přehráli, hráli na jejich polovině, ale šance, které jsme si vytvořili, jsme nedokázali proměnit. Youba Drame je v pořádku, vyšetření nic vážného neprokázalo. Dali jsme mu dva, tři dny oddechnout, je připravený, trénuje s námi a nemá žádné úlevy. Dnes bylo vidět, že se v některých soubojích bojí, ale to je po té obavě, kterou měl, normální."


PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital