Arma - Sokolov: soutěže

Na utkání 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Sokolovu jsme si pro fanoušky připravili velkou soustu soutěží.
Vše začalo soutěží o auto SEAT Ibiza na víkend s plnou nádrží od společnosti Auto Anex. V těsném a zajímavém boji se nakonec radoval fanoušek, který si tak užije tento parádní vůz.

Další majitel permanentní vstupenky se dočkal svého podepsaného hraného dresu. Tentokrát dresu Michala Bílka.

Nechyběla ani tradiční soutěž Dvacku hoď, dres mu shoď. V té si malá fanynka vybrala kapitána Jana Peterku.

Další fanoušek si pak převzal VIP poukaz na další utkání a bude si tak užívat výhod prostorů SILVER VIP.

A hned čtyři fanoušci získali dvě vstupenky na divadalní představení Můj nejlepší kamarád, které se uskuteční v pondělí v Kulturním domě v Ústí nad Labem.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.