Arma zvítězila i ve druhém utkání přípravy, Sokolov porazila 2:0

Od premiérového utkání v přípravě na novou sezónu neuběhl ani jeden celý den a Arma již podruhé vyběhla na trávník, tentokrát se v Blšanech střetla se Sokolovem.
Skóre utkání otevřel ve 13. minutě Václav Prošek, který se tak prosadil i ve druhém utkání přípravy. V 90. minutě pojistil vítězství Army premiérovým gólem estonský hráč Anton Krutogolov.

FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov 2:0 (1:0)
Branky: 13. Prošek, 90. Krutogolov

Sestavy:
FK Ústí nad Labem:
1. poločas: Tvrdoň - Bechyně, Hudec, Mikor, Mužík, Šilhan, Miskovič, Kolařík, Prošek, Pavlík, Jirkovský.
2. poločas: Tvrdoň - Chodora, Bílek, Krutogolov, Peterka, Jakš, A. Černý, Čičovský, Turek, Čmelík, Mikšovský.

FK Baník Sokolov:
1. poločas: Dvořák - Hackl, Krlička, veverka, Stockner, Fišer, Šulc, Ptáček, Dubnický, Horvát, Procházka.
2. poločas: Fiala - Dotzauer, Sýkora, Krlička, Čermuš, Foldeš, Veverka, Veselý, Frič, Šulc, Dubnický.

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.