Byl jsem v transu a fanoušky nevnímal, smál se Jiří Miskovič

Ústí nad Labem - V televizní předehrávce 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR se Jiří Miskovič zasloužil o rozhodující gól Army proti Jihlavě, diváckou atmosféru záložník Ústí nad Labem podle jeho slov s nadsázkou ani nevnímal.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

K remíze a prohře se podařila v soutěži přidat výhra. Jaký byl duel proti Jihlavě?
Zápas to byl těžký, protože na druhé straně stál trenér, kterého jsme měli všichni rádi. Nebylo to jednoduché na psychiku, ale věděli jsme, co zhruba bude hrát. Zatím máme v Ústí nad Labem domácí chrám, druhá nula před vlastními fanoušky nás těší.

Přikládali jste v předzápasové přípravě zvláštní pozornost, že nastoupíte proti svému bývalému realizačnímu týmu?
Moc kluků z loňského ročníku v týmu nezůstalo. Pouze jsme se o tom pobavili s kluky, se kterými jsme Aleše Křečka znali.

Byla v kabině vypsána nějaká zvláštní odměna na vítězství?
Pouze Matěj Koubek, který za Jihlavu hrál, něco slíbil. Šetřit ho nebudeme, bude to mít drahé.

Jak se zrodila trefa z přímého volného kopu z Vaší kopačky?
Nejedná se o nic nového. Když byste chodili na tréninky, viděli byste, jak máme kop natrénovaný, jinam to nekopu (smích).

Zamlouvala se Vám divácká kulisa v podobě 688 diváků?
Byl jsem v transu a fanoušky nevnímal (smích). Jsme rádi, že na stadion dorazili a byli bychom rádi, kdyby jich přišlo i více. My měli nevýhodu, že byl čtvrtek a střetnutí vysílala v přímém přenosu televize.

Jak se mužstvo oklepalo po debaklu ve Vlašimi?
Ve Vlašimi rozhodla o dělbě bodů červená karta. Máme mladý tým, všichni se učí a my starší jsme v kádru od toho, abychom mladým pomohli. Největší čočka byla video, na kterém jsme z utkání rozebírali úplně vše tři dny.

Jaké máte stanoveny ambice pro letošní sezónu a co přinesl nový kouč?
Máme nový tým, vše si musí nejprve sednout a poté uvidíme, co bude. Jiří Jarošík přinesl do týmu impuls. Víme, kde všude byl a hrajeme trochu jiný styl. Španělský styl nám začíná sedět.

Ve středu odcestujete k repríze loňského druhého kola MOL Cupu, když Domažlicím za loňské vyřazení po penaltách máte co vracet …
Soupeře jsme přehrávali, já zápas dohrával a vstřelil i penaltu. Chceme to napravit, postoupit co nejdále, a natáhnout do Ústí nad Labem lidi na špičkový tým.

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz