Do Ústí přichází Jiří Pimpara!

Zimní posilu hlásí fotbalisté Ústí nad Labem. 
Do Ústí přichází obránce s ligovými zkušenostmi Jiří Pimpara. Rodák z Rumburka do dospělého fotbalu nakoukl v Teplicích, kde dostal první příležitost v ligovém utkání. Jiří Pimpara, který je kmenovým hráče Slovanu Liberec, přichází do FK Ústí nad Labem na hostování. Jiří Pimpara přichází do staronového působiště, protože v sezóně 2008/2009 zde působil na hostování z nedalekých Teplic. Vysoký obránce se může také pochlubit starty v Evropské lize v barvách Slovanu Liberec. Poslední dvě sezóny strávil převážně na hostování, a to konkrétně ve slovenské lize v Podbrezové, ve Vlašimi a poslední půl rok na Viktorce Žižkov.

S novou akvizicí je spokojen i trenér Jiří Skála: „Pro nás bude určitě přínosem, že jsme získali hráče s ligovými zkušenostmi. My jsme o angažování takového hráče usilovali delší dobu. Jsem rád, že se to povedlo trošku s předstihem. Věřím, že to bude, co se týče kabiny, herního projevu a organizace na hřišti velkým posunem. Jako trenér jsem tedy s příchodem Jirky Pimpary velmi spokojen."
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital