Domácí duel s Žižkovem a zápas v Hradci Králové kvůli koronaviru odložen

Ústí nad Labem - Z důvodu vládních opatření proti koronavirové pandemii se odkládají na zatím neurčitý termín i zápasy Army ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE ČR.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

Ligový výbor Ligové fotbalové asociace rozhodl 13. 10. 2020 o přerušení FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Obě nejvyšší soutěže budou pokračovat sedmým kolem hned, jakmile bude možné sezónu znovu rozehrát. LFA na základě krizového opatření Vlády ČR odeslala žádost o jednání s premiérem Andrejem Babišem a ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou.

„Na krizové opatření jsme v tuto chvíli byli nuceni reagovat a s ohledem na regulérnost soutěží jsme se rozhodli soutěže přerušit tak, aby byla zachována posloupnost jednotlivých ligových kol. Tím dochází ke vlivu na termínovou listinu, jejíž podoba bude s největší pravděpodobností změněna tak, že se profesionálním klubům zkrátí zimní přestávka,“ řekl Dušan Svoboda, předseda Ligového výboru LFA pro oficiální web soutěže fnliga.cz.

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.