Myslel jsem, že můj gól bude rozhodující, nechápal Martin Jindráček

ÚSTÍ N.L. - Velké zklamání prožíval také Martin Jindráček, který přitom v pátek mohl být hrdinou, když v 89. minutě skóroval na 3:2. Nakonec nemohl uvěřit tomu, že Arma Táborsko neporazila.
Jaké pocity převládají po remíze s Táborskem?

Zklamání je to obrovské, zvlášť když zápas dvakrát vyrovnáte a jednou otočíte. Nevím, co se stalo. Bohužel jsme dostali gól na 3:3 a teď už s tím nic neuděláme. Něco jsme si řekli s klukama v kabině, později si to asi budeme rozebírat s trenérem. 

Sám jste skóroval v 89. minutě na 3:2. Jak k tomu došlo?

Myslel jsem, že moje branka bude rozhodující. Ale jak vidíte, tak ještě nebyl konec zápasu a nakonec rozhodující nebyl. Někdo prodloužil míč na přední tyči a už jsem to doklepl do prázdné brány.

Kde vidíte příčiny inkasované branky na 3:3 v čase 90+3?

Kde se stala chyba? Po naší rozehrávce jsme udělali zbytečný faul, soupeř měl pak dvě standardky. Táborsko mohlo vyrovnat už po té první standardce a pak vyrovnali. Tohle se nemůže stát. Aby soupeř měl ze dvou standardek dvě vyložené šance a dal gól.

V 80. minutě šlo Táborsko do deseti, což pro vás měla být výhoda, že?

Soupeř dohrával v oslabení, byla to pro nás výhoda. Ostatě jsme vstřelili gól na 3:2. Ale jak vidíte, dopadlo to, jak to dopadlo. 

V boji o záchranu byl tento duel hodně důležitý, že?

Určitě by nám výhra nad Táborskem pomohla, měli bychom dvacet bodů. Ještě bychom mohli nahánět Táborsko nebo Varnsdorf. Teď jedeme do Vanďáku jedeme bodovat. 

Jak uspět ve Varnsdorfu?

Nedostávat góly. Branky vstřelíme, ale nemůžeme doma dostat tři góly. 

S Opavou před třemi lety Arma vedla 3:1 a v nastavení dostala dva góly. Jistá paralela, že?

To se hrálo v úplně jiné situaci. Osobně jsem v té době za Ústí nehrál, ale vím, že Arma hrála na vrchu tabulky nebo ve středu. To se pak na takovou ztrátu kouká jinak. Teď je jasné, že jsou lidi naštvaní. Když hrajete o záchranu, nemůžete dostat takhle gól v nastavení, zvlášť když sami jsme dali gól v 90. minutě. 


Jaká je nálada v kabině?

Neříkám, že nálada je špatná, ale smát se tomu nebudeme, že.


Autor: map
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital