Na domácí půdě vyzve Arma soupeře z Táborska

ÚSTÍ N.L. - Fortuna národní liga nabírá na tempu a v 22. kole vyzve Arma na domácím hřišti Táborsko. Utkání začíná tradičně v pátek, tentokrát 13. dubna, od 18:00.

FK Ústí nad Labem

Ústecká Arma má za sebou utkání v Třinci, kde získala bod za remízu 1:1. Nejprve prohrávala, pak ale vyrovnal z penalty Pavel Pilík. V závěru byl vyloučen Daniel Richter, takže ústecký tým nakonec hájil remízový stav až do konce zápasu. S vyloučením Richtera také souvisí to, že pro utkání s Táborskem nebude vzhledem ke karetnímu trestu ústecký zadák k dispozici.

"Bod s Třincem byl pro nás cenný. Chtěli jsme tam uspět a bodovat, nakonec z toho byl jeden bod. Třinec se nachází na čelních místech tabulky. Teď se jim sice tolik nedaří, ale bod bereme. Je pro nás povzbuzením. Prohrávali jsme, dohrávali utkání v deseti. Z tohoto pohledu si kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, že věřili, že to lze zvládnout. S tím jsme byli spokojení. Také víme, že Frýdek-Místek vyhrál na hřišti Viktorie Žižkov, takže v kontextu tabulky se nic nezměnilo. Nyní se připravujeme na dalšího těžkého soupeře z Táborska," hlásí trenér Army Aleš Křeček.

Stále platí, že se Armě hodí každý bod, jelikož okupuje až 15. příčku tabulky a záchranářské boje s Vítkovicemi a Frýdkem-Místkem jsou tak v plném proudu. V Třinci už v průběhu utkání zasáhl do hry kapitán Jan Peterka, který proti Táborsku bude připraven. Jinak se Arma těší na zápas v prakticky plné síle!

FC MAS Táborsko

Táborsko se nachází 12. místě tabulky se ziskem 24 bodů. Od sestupového pásma má tak sedm bodů náskok. V posledním zápase Táborsko doma porazilo Vítkovice 1:0. Předtím Táborsko podlehlo Frýdku-Místku 0:1 a Opavě 0:3, takže výhra nad Vítkovicemi mu přišla vhod.

Pojďme se podívat na soupisku celku FK MAS Táborsko. Oporou týmu v brance je Michal Toma. Zkušeným hráčem je taktéž obránce Jakub Navrátil.  Václav Dudl pochází ze sparťanské mládeže a letos dostává druholigovou příležitost. V útoku působí Zbyněk Musiol, jenž má i prvoligové zkušenosti. Jinak má Táborsko hodně mladý tým talentovaných hráčů. Třeba Leoš Vozihnoj (ročník 2000) vstřelil v zimní přípravě gól Spartě Praha. Tým trénuje zkušený lodivod Nádvorník.

Poslední vzájemný zápas mezi Armou a Táborskem se datuje k 16. září 2017, kdy Arma podlehla na hřišti našeho pátečního soupeře 1:2.

Jak utkání dopadne, se dozvíme v pátek večer. Neváhejte a přijďte na tribuny Městského stadionu!