Na Městském stadionu se představí reprezentace proti San Marinu

ÚSTÍ N.L. - V sobotu 11. listopadu od 15:30 se představí na Městském stadionu v Ústí nad Labem národní tým do 21 let proti stejně starému výběru San Marina. Půjde o utkání v rámci kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2019.
Kvalifikační zápas je na programu v sobotu 11. listopadu od 15:30. Půjde již o třetí duel svěřenců trenéra Lavičky v boji o EURO 2019. Zatím Lvíčata získala do kvalifikační tabulky jeden bod a dosud hrála s Běloruskem a Chorvatskem.

Repre se v Ústí neobjeví poprvé. Kromě seniorské reprezentace, která v březnu hrála na Městském stadionu s Litvou, se před ústeckými tribunami představili už hráči do 18 a 20 let a naposledy na podzim i ženy proti Německu.

Předprodej vstupenek začne v pondělí 30. října na pobočce Fortuny (adresa: Velká Hradební 2316/90)  a na sekretariátu Městského stadionu (adresa: Masarykova 228).

V prodeji budou vstupenky za 100,- Kč na tribunu A2 a za 50,- Kč do sektoru B1.