Následující dvě kola se odehrají bez diváků, rozhodla LFA

S ohledem na vyhlášení bezpečnostní rady státu dnes rozhodla Ligová fotbalová asociace o tom, že se následující dvě kola FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehrají bez diváků.
Tribuny Městského stadionu tedy zůstanou na páteční utkání 18. kola proti Zbrojovce Brno uzavřené. Do areálu stadionu nebudou vpuštěni žádní fanoušci a to včetně VIP.

Na utkání byl zastaven prodej vstupenek online. Kvůli rozhodnutí o maximálním počtu 100 osob pohybujících se v areálu stadionu nebudou na utkání vpuštěni žádní novináři s výjimkou televizních společností.

Na utkání bude připravený live stream, který bude v rámci vysílacích práv přenášet FORTUNA a to přímo na svých stránkách pro registrované uživatele!

O dalším průběhu Vás budeme informovat zítra, a to v organizačních informacích, které jako tradičně před každým zápasem zveřejníme na našich webových stránkách.

Prosíme fanoušky i novináře o respektování rozhodnutí. Děkujeme za pochopení.

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.