Olympia má velmi důrazný tým. Chceme proti ní uspět, říká trenér Aleš Křeček

ÚSTÍ N.L. - První utkání na lavičce Army má za sebou nový trenér Aleš Křeček. Ve své premiéře jeho svěřenci remizovali s Hradcem Králové 1:1. Nyní Arma bude zajíždět do Prahy, kde se postaví tamní Olympii. Co nám nový kouč řekl?
Pojďme se ohlédnout ještě za pátečním soubojem s Hradcem Králové.
Hradec prokázal, že je kvalitním, dynamickým a taktéž rychle kombinujícím týmem. Kluci samozřejmě chtěli vyhrát, ale nakonec bereme bod.

Bylo pozitivní, že se Arma v zápase konečně dostala do vedení a nemusela dotahovat náskok soupeře, jak bylo v poslední době obvyklé?
Na každém zápase lze najít pozitiva a negativa. Pozitivní bylo, že jsme dostali do vedení. Negativní naopak to, že jsme na konci prvního poločasu dostali gól ze standardky. Nakonec byla remíza spravedlivá.

V jakém stavu jste tým našel?
Mužstvo ještě budu poznávat. Je tu nějaká situace, která však není o trenérovi, ale o hráčích. Za tu krátkou dobu jsme stihli několik tréninků a bylo vidět, že kluci chtějí bojovat a makat. To se projevilo už v pátečním zápase s Hradcem, kde hráči chtěli uspět a vyhrát. Nakonec z toho byla remíza.

Jak se vám v Ústí zatím líbí?
Zatím je situace hektická, takže řeším věci směřující k zápasům a zatím nic jiného. Koukám se vždy na nezbližší zápas. Přestože situace v tabulce je těžká, hráči jsou pozitivní a chtějí bojovat.

Jaký jste si stanovil cíl u týmu?
Vyhrát každý následující zápas. Teď se soustředíme na Olympii Praha. Na jejím hřišti chceme uspět a vyhrát.

Co říci k dalšímu zápasu na hřišti Olympie Praha?
Viděl jsem je naživo v utkání s Varnsdorfem. Pro mě je to mužstvo, který zatím nedokážu přečíst. Dělají výborné výsledky, zatím uhrávali body. Je to kvalitní a především důrazný tým. Rozhodně jsou nebezpeční.