Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Jihlavě

Už zítra nastoupí Arma ke druhému domácímu utkání v sezóně 2020/2021 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Na fanoušky čekají také dvě soutěže, z toho jedna na facebookové stránce Army! Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu!
VSTUP NA STADION
Na utkání se otevírá hlavní pokladna a také pokladna ve Vinařské ulici. Otevřeny budou tři vstupy na hlavní tribunu a také vchod na zadní tribunu ve Vinařské ulici. Připomínáme, že děti do 130 cm, senioři nad 65 let a majitelé průkazu ZTP s doporovodem mají vstup zdarma. Je ale zapotřebí si na pokladně vyzvednout volnou vstupenku, kterou získáte po předložení průkazu. Nově se otevírá také sektor pro fanoušky hostů.

PERMANENTKY V PRODEJI

V Zákaznickém centru a na hlavní pokladně budou v prodeji permanentní vstupenky. Cena permanentky je 500 Kč. Zákaznické centrum se otevírá v 17:00. Zajisti si své místo na na stadion za všech okolností! Společně za Armu! Více o prodeji permanentek najdete zde.

VSTUPENKY V PRODEJI ONLINE I NA POKLADNÁCH

Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu! Vstupenku online si můžete koupit zde.

FANSHOP

Před zápasem se otevře také Fanshop/Zákaznické centrum a to v 17:00. V něm budou v prodeji permanentní vstupenky a výhry ze soutěží z minulého utkání.

OBČERSTVENÍ
Na zápase bude otevřeno také občerstvení a to v levé části hlavní tribuny a také v buňkovišti.

BEZPEČNOST
Žádáme všechny fanoušky, aby dodržovali následující bezpečnostní opatření:

- dodržujte bezpečné rozestupy - nechte vždy volnou jednu řadu
- dbejte pokynů pořadatele
- pokud nejde dodržet rozestup, noste prosím roušku

ROZLOUČENÍ V JIŘÍM PIMPAROU

Před zápasem proběhne rozloučení s bývalým dlouholetým obráncem Army Jiřím Pimparou, který se po skončení minulé sezóny rozhodl ukončit profesionální kariéru. Přijďte včas a poděkujte tak spolu s námi Jiřímu Pimparovi za jeho skvělé služby Armě!

SOUTĚŽ NA STADIONU
Přímo na stadionu ohlásíme v průběhu druhého poločasu číslo vítězné permanentky, která vyhraje hraný podepsaný dres hráče FK Ústí nad Labem. Dres bude vítězi na základě předložené permanentní vstupenky vydán ve Fanshopu nebo po předchozí dohodě osobně u vchodu do stadionu (bude řešeno individuálně).

SOUTĚŽE NA FACEBOOKU
Soutěž se jmenuje "Arma ti dá burger zdarma". Jeden z vás, který odpoví správně na soutěžní otázku vyhraje poukázku v hodnotě 200 Kč od našeho partnera Tortuga Bay Bar&Grill!

ARMAGAZÍN

V prodeji bude také Armagazín, ve kterém najdete rozhovor s Václavem Proškem a mnoho dalšího. Armagazín bude v prodeji na pokladnách za tradičních 10 Kč.

Žádáme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání včas! Těšíme se na vás!

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.