Partnerem utkání s Olympií je společnost EMSPOMA

Partnerem středečního utkání s Olympií Praha (16.5.) bude společnost EMSPOMA.
Na začátku byl požadavek vyrobit emulze světových parametrů. A to se díky týmu nejlepších vědců, lékařů a laborantů podařilo doslova na jedničku. Emulze Emspoma se používají úspěšně přes 50 let po celém světě a zejména profesionální maséři a fyzioterapeuti na ně nenechají dopustit. Díky vynikajícímu skluzu při masáži, vysokému podílu učiných látek a hlavně nespočetně krát potvrzenému zjištění „že prostě fungují“, si je oblíbili doslova zástupy vrcholových i rekreačních sportovců. Obrovské uplatnění však našly i v oblasti péče o seniory.

Adresa: Na Luhách 3420/12, 400 01 Ústí nad Labem-město
Web: