Partnerem utkání s Táborskem bude AUTO UL

Partnerem zítřejšího utkání, ve kterém Arma přivítá v 18:00 Táborsko, bude společnost AUTO UL.

Partner Army, společnost AUTO UL sídlí v průmyslové zóně Užín. Společnost se původně jmenovala AUTON CZ, poté se přejmenovala na AUTO UL.

U AUTO UL najdete zkušené a proškolené profesionály. AUTO UL prodává značkové vozy Škoda. Můžete si zde zakoupit vozy Fabia, Octavia, Citigo, Rapid, Yeti, Superb a také nejnovější Kodiaq a Karoq. Najdete zde jak nové, tak ojeté vozy a využít můžete i operativní leasing.

AUTO UL poskytuje záruční i pozáruční servis. Společnost vám mimojiné poskytne důkladné čistění interiéru a ruční mytí auta, přípravu vozu na STK či kompletní servisní opravy.

Více informací můžete najít na webových stránkách společnosti.

A právě se společností AUTO UL budeme soutěžit o VIP zájezd na utkání s Viktorií Žižkov. Společnost AUTO UL vás odveze přímo do Prahy na stadion Viktorie a po utkání zase zpět. Stačí si u našich hostesek koupit los do soutěže "Dvacku hoď, dres mu shoď", v rámci které budeme losovat nejen výherce dresu, ale také vítěze VIP zájezdu na Žižkov. Losování proběhne o poločasové přestávce a poukaz vítězi předáme po skončení utkání přímo na hrací ploše.