Poděkování Jiřímu Pimparovi

Před začátkem včerejšího utkání jsme poděkovali Jiřímu Pimparovi za jeho skvělé dlouholeté služby Armě! Jirko děkujeme!
Jiří Pimpara se v Armě objevil již v roce 2008. V roce 2017 se vrátil a stal se lídrem obrany. Po skončení minulé sezóny se rozhodl ukončit profesionální kariéru.

Klub Jiřímu Pimparovi poděkoval za jeho skvělé dlouholeté služby památečním dresem v číslem 5, který za klub předali předseda představenstva a ředitel klubu Václav Kožíšek a člen představenstva a sportovní manažer klubu Ing. Petr Heidenreich.

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.