Přehled víkendových výsledků mládeže

Přinášíme vám přehled víkendových výsledků mládeže z uplynulého víkendu.









Česká liga dorostu U19, U17 sk.B

U19 - FK Pardubice "B" 2:1 (0:1)
Branky Ústí: 46. Baláž, 70. Beneš
Sestava Ústí: Dombrovskij - Zůza, Kunta, Jahodář, Černý (78. Berky), Baláž (82. Čičovský), Škoda (K), Kolařík, Beneš (87. Hájek), Stružinský, Fuč

U17 - FK Pardubice "B" 2:0 (2:0)
Branky Ústí: 4. Joni, 25. Pražák
Sestava Ústí: Patka - Jirák T., Bechyně, Galamba (K), Kalous, Pražák (46. Kubín), Uličný (60. Matoshi), Vait (75. Svoboda), Houdek (70. Jetenský), Joni, Pěček (60. Koča)


Česká divize dorostu U19, U17 sk.B

U19 "B" - FK Arsenal Česká Lípa 5:0 (3:0)
Branky: 28. Bzura, 35. Hloch, 40. Šupík, 62. Cajthaml, 72. Kubín
Sestava Ústí: Luger - Ryska, Panocha (K), Berky (51. Vondráček), Hájek, Carrassi, Bzura, Cajthaml, Šupík (64. Kubín), Ferko (49. Křivohlavý), Hloch

U17 "B" - FK Arsenal Česká Lípa 0:2 (0:0)
Sestava Ústí: Berjak - Kožíšek (60. Fišer), Kozel (K), Modróczki, Petrus (60. Urbánek), Zápotocký Ji., Rybyšár (70. Vršata), Maxa, Růžička, Štengel F. (70. Lain), Štengel Z.


Česká divize žáků U15, U14 sk.B

Viktorka Žižkov - U15 6:3 (3:1)
Branky Ústí: 16. Hunka, 47. Abtrachymov, 78. Beran
Sestava Ústí: Soblahovský - Novotný, Severa, Kubín, Havlík (75. Erkelens), Jan Turek (70. Zavadil), Zelingr (57. Beran), Kučera M. (52. Eisner), Ivanovskij (K), Abtrachymov (75. Mach), Hunka (75. Odermatt)

Viktorka Žižkov - U14 1:3 (0:1)
Branky Ústí: 14. a 64. Kočvara, 68. Vostřel
Sestava Ústí: Habrdle - Prousek (59. Thiebaut), Rajchert, Zvonek (K), Senft, Stožický, Hloch (72. Keil), Vostřel, Kočvara, Veselý (46. Pazdera), Kulhánek


Česká liga žáků U13, U12 sk.B

U13 - JUNIOR CHOMUTOV 5:2
Branky Ústí: 8. Cmíral, 32. Kuta, 50. Valenta, 70. Avenarius, 83. Ilco
Sestava Ústí: Maxa, Růžička - Stupka, Šebek, Kůstka, Grupáč, Valenta, Ilco, Cmíral, Kuta (K), Feriančík, Štajnc, Piálek, Mužík, Avenarius

U12 - JUNIOR CHOMUTOV 4:4
Branky Ústí: 32. a 34. Adámek, 2. Pekař, Rosenkranc
Sestava Ústí: Bílkovský, Nebeský - Adámek, Fiala, Jungwirth (K), Ulbrich, Jedlička, Rosenkranc, Pekař, Brabenec, Kunc, Mareš, Šmíd, Apetický, Kotek D., Kotek M., Skala, Jiří Turek

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital