Smutná zpráva. Zemřel dlouholetý předseda představenstva Army Jan Linhart

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že dnes, v sobotu 14. září zemřel ve věku 74 let bývalý dlouholetý předseda představenstva FK Ústí nad Labem Jan Linhart.
Jan Linhart stál v čele představenstva ústeckého fotbalového klubu skoro deset let a je podepsaný pod zatím největšími úspěchy klubové historie. V době předsedování Jana Linharta ARMA 2x postoupila do nejvyšší české fotbalové soutěže – 1. ligy a hlavně pod jeho vedením se v roce 2014 postavil nový Městský stadion, který ústeckému fotbalu po dlouhá léta tolik chyběl.

Jan Linhart byl za svou práci oceněn dne 1. 9. 2019 radními města Ústí nad Labem v čele s primátorem Ing. Petrem Nedvědickým.

Chtěli bychom jménem klubu vyjádřit rodině Jana Linharta upřímnou soustrast! Nikdy nezapomeneme!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.