V generálce na Fortuna národní ligu přivítáme Karlovy Vary

ÚSTÍ N.L. - Letní příprava pomalu finišuje a Armu čeká už poslední přípravný zápas před vypuknutím ostré sezóny 2018-2019.
V pátek 13.7.2018 Arma v rámci generálky na Fortuna národní ligu bude hostit na Městském stadionu v Ústí od 18:00 účastníka ČFL - Slavii Karlovy Vary.

Karlovy Vary jsou v ČFL nováčkem. V minulé sezóně se jim podařilo postoupit z divize, kterou vyhrály, o soutěž výše. Vary budou hrát 3. ligu (tedy ČFL) po pěti letech. Klub postoupil do ČFL v sezóně 2003-2004 a tuto soutěž hrál až do ročníku 2013-2014, kdy sestoupil do divize. Po čtyřech sezónách v divizi se tak Vary vrací na třetiligovou scénu.

Tým trénuje Karel Tichota, bývalý dlouholetý fotbalista FK Chmel Blšany. První ligu ještě jako aktivní hráč hrával Tichota i v Unionu Cheb a Opavě. Druhou ligu si zahrál i za naše FK Ústí nad Labem!

Pro Armu se jedná o generálku před startem druhé ligy. Armě se výsledkově příprava zatím daří. Naposledy porazila Neugersdorf 4:0. Zatím ve všech zápase slavila výhry kromě jedné porážky s Jenou.

VSTUP NA UTKÁNÍ JE ZDARMA!