V pátek na vás čeká soutěž o vůz SEAT ibiza na víkend!

Už v pátek přijede na Městský stadion Sokolov a fanoušci se mohou těšit na soutěž o auto na víkend!
Společnost Auto Anex je prodejcem nových i ojetých vozů značek Volkswagen a SEAT. O poločasové přestávce dojde k soutěži o SEAT ibiza na víkend s plnou nádrží!

Naplněn technologiemi, kterými doslova oslní. Třeba Full LED světlomety. Adaptivní tempomat a Front Assist zajistí bezstarostnou jízdu. Vynikněte se sportovním stupněm výbavy FR nebo si dopřejte styl a pohodlí ve výbavě Xcellence.

O tento parádní vůz si zahrají dva z vás přímo na trávníku Městského stadionu o poločasové přestávce utkání! Neváhejte a chyťte si tenisák před zápasem!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.