V sobotu zajíždí Arma na třetiligovou Jenu

ÚSTÍ N.L. - Arma drží v rámci letní přípravy zápasovou neporazitelnost a o její rozšíření se pokusí i v dalším přípravném utkání. Tentokrát se střetne se zajímavým soupeřem z Německa - s týmem z 3. ligy Carl Zeiss Jena.
Utkání se odehraje v sobotu 7. července od 14:00 na hřišti německého klubu Carl Zeiss Jena. Nebude se hrát na hlavním stadionu, ale na hřišti číslo 3. 

Pro děti až do 14 let je vstup na zápas zdarma. Ostatní za vstupenku zaplatí 8 EUR. 


Jena je účastníkem 3. německé ligy. Jedná se tak o velmi zajímavého soupeře, protože třetí německá liga je ještě profesionální a lze tam potkat velmi zajímavé celky - ať už bývalé prvoligisty Paderborn a Karlsruher SC (tyto týmy postoupily do druhé ligy), či kluby z bývalé NDR. 

Náš sobotní soupeř, Jena, skončil coby nováček minulé sezóny v 3. lize na solidním 11. místě a bude hrát tuto soutěž v ročníku následujícím. Jedná se o klub s bohatou historií, v časech NDR hrával nejvyšší východoněmeckou ligu. 

Při pohledu na složení kádru našeho soupeře vidíme většinu hráčů německé národnosti. Na soupisce najdeme ale i borce z Turecka, Belgie, Francie či Namibie. 

Jena má velmi mladý kádr, nejstarším hráčem je Matthias Kühne (ročník 1987). Nejmladšími hráči je pak čtveřice borců ročníku narození 1998: Valentin Reitstetter, Justin Schau, Florian Dietz a Maxmillian Weiss.

Po Jeně se v dalším přáteláku střetneme s dalším německým týmem: z 4. ligy půjde o Oberlausitz Neugersdorf. 
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital