Věřím, že fanoušci na San Marino přijdou a podpoří nás, říká Ondřej Mihálik

V sobotu vyběhne na trávník ústeckého stadionu v kvalifikačním zápase U21 proti San Marinu i útočník Ondřej Mihálik. Před utkáním na Městském stadionu nám řekl pár vět.
Ondřej Mihálik nastupuje v první lize za severočeský Jablonec. Kvalifikační duel se San Marinem rovněž čeká česká Lvíčata na severu Čech, a to v Ústí nad Labem. Proto jsme se jabloneckého forvarda a českého reprezentanta zeptali na několik otázek v souvislosti s dějistěm zápasu, Ústím nad Labem.

"V Ústí určitě panuje teplejší počasí než u nás v Jablonci, kde už začíná sněžit. V Ústí jsem na fotbalovém stadionu poprvé, nikdy předtím jsem tu nehrál. Věřím, že nás přijde podpořit dostatek fanoušků. Už tu hrálo reprezentační áčko a diváci přišli, tak snad podpoří i nás," řekl na trávníku ústeckého stadionu Mihálik při obhlídce stadionu, na kterém se bude v sobotu hrát.

Ústecký stadion poskytuje kapacitu přes čtyři tisíce diváků. Jak se Mihálikovi líbí? "Ústecký stadión je útulný, hlavní bude, když se zaplní. Obecně jsem v české lize pro menší stadiony, které se naplní, než pro velké, které by byly prázdné. Stejně kromě Sparty, Slavie a Plzně na ostatní stadiony v lize moc diváků nechodí," nastínil mladý forvard.

V rámci marketingové akce se vybraní hráči reprezentace zúčastnili jízdy ústeckým trolejbusem. "Po dvou letech jsem jel MHD. Udělal jsem si totiž řidičák, a proto poslední dva roky jezdím v autě. Byla to ale příjemná změna. Ještě nedávno jsem ale jezdil autobusem do školy nebo s kamarády."

Mihálik věří, že na ústecké půdě získá Lavičkův výběr proti San Marinu povinné tři body a vylepší si tak dosavadaní postavení v tabulce kvalifikační skupiny.