Vyhrajte vstupenky na muzikál Děti ráje!

První česko-slovenský hit muzikál Děti Ráje míří do Ústí nad Labem. V neděli 3. prosince se muzikál plný písní Michala Davida představí na Zimním stadionu a my pro vás máme čtyři vstupenky!

Máme pro vás možnost získat až sedm losů do slosování. Jak můžete losy získat?

Soutěž bude probíhat na všech komunikačních kanálech klubu. Ve zpravodajích na utkání s Žižkovem a Hradcem Králové najdete soutěžní otázky. Správné odpovědi zaznamenané do webového formuláře, který najdete na této adrese, znamenají účast ve slosování. Za každou správnou odpověď, se Vaše jméno objeví v osudí, což znamená, že jen za zpravodaje to může být hned dvakrát.

Podobně je tomu na sociální síti Facebook. Na oficiální facebookové stránce FK Ústí nad Labem se během následujících týdnů (nejpozději však 15. listopadu) objeví tři soutěžní otázky, což znamená další tři možnosti mít své jméno ve slosování.

Poslední dva losy pak můžete získat na sociální síti Instagram. Stačí na svůj profil přidat fotku z domácích zápasů s Viktorií Žižkov a Hradcem Králové, na kterých označíte @fkustinadlabem přímo na fotce nebo v textu příspěvku. Za každý zápas tak můžete získat jeden los navíc.

Slosování proběhne na utkání proti Frýdku-Místku 17. listopadu a Vaše jméno se v osudí může objevit hned sedmkrát. Zúčastněte se soutěže na všech třech frontách a zvyšujte svou šanci na výhru!

Podmínky soutěže:

- odpovědi na otázky ze zpravodaje a Facebooku se zaznamenávají do webového formuláře, kde uvedete své jméno, příjmení, e-mailovou adresu, číslo otázky a správnou odpověď na příslušnou otázku.

- uzávěrka soutěže je 16. listopadu ve 20:00

- každý soutěžící může ve slosování vyhrát maximálně 2 vstupenky

- správnost zadání označené fotky ze zápasu na Instagramu potvrdíme tlačítkem „To se mi líbí“ za stránku FK Ústí nad Labem.