Youba Drame v Ústí zůstane, s klubem podepsal kontrakt

ÚSTÍ N.L. - Od začátku zimní přípravy byl v Ústí nad Labem na testech francouzský záložník Youba Drame. Tento zahraniční fotbalista přesvědčil trenéry o svých kvalitách a v uplynulých dnech podepsal s klubem smlouvu. Youba tak nyní bude již oficiálně bojovat za Armu!
Youba Drame je bratranec Mohammadou Drameho, který v Česku již působil v dresu Teplic, následně hrál v Košicích a aktuálně by se měl připravovat s Frýdkem-Místkem. Jméno Drame proto není v českém fotbalovém prostředí neznámé.

Youba absolvoval s Armou do této doby celou zimní přípravu a podával kvalitní výkony. V uplynulých dnech s klubem podepsal kontrakt a stal se hráčem FK Ústí nad Labem. 

Drame naposledy působil v týmu Racing Club Olympique Agathois, který působí ve třetí francouzské lize. 

Francouzský záložník se narodil 16. ledna 1998 a nyní s Ústím podepsal svůj první profesionální kontrakt.

Komentář ředitele klubu Petra Heidenreicha k nové posile: 
"Dohodli jsme se s jeho agentem vzhledem k jeho působení u nás v přípravných zápasech a tréninkovém procesu. Je to perspektivní hráč pro Ústí. Domluvili jsme se na dvouleté smlouvě. Věříme, že ukáže své kvality a že by to mohl být hráč, který se nejen prosadí do základní sestavy, ale má i ligové parametry, takže by mohl mít budoucnost s ohledem na nějaký další transfer do vyšších pater. Teď je ale cílem, aby se tady adaptoval a případně se dostal do základní sestavy a hrál za Ústí." 
PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz