Zajisti si své místo na stadionu za všech okolností! Arma spouští prodej permanentek

Zajisti si vstup na Městský stadion za všech okolností! S permanentní vstupenkou se na fotbal dostaneš jako první! Společně za Armu! Fotbalový klub Ústí nad Labem spouští prodej permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021. Prodej startuje již v pondělí!

VSTUP NA STADION ZA VŠECH OKOLNOSTÍ
Zajisti si vstup na fotbal za všech okolností! Doba je nejistá a pro fotbal to platí dvojnásob. V případě, že by nastala státní bezpečnostní opatření a byl snížen povolený počet účastníků na sportovních událostech, majiteli permanentní vstupenky to nevadí! Právě držitel permanentky je pro vstup na fotbal na prvním místě!

HLAVNÍ VÝHODY PERMANENTNÍ VSTUPENKY
Permanentní vstupenka zajišťuje vstup na všechny domácí zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v sezóně, na utkání MOL Cupu a také na přípravná utkání hraná na Městském stadionu. S permanentkou získáváte také slevu 20% na produkty značky Joma, která obléká fotbalisty FK Ústí nad Labem, slevu 10% do fanshopu a hrajete o podepsané dresy.

- vstup na všechny domácí zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY
- vstup na všechny domácí zápasy MOL Cupu
- sleva 20% na produkty značky Joma
- jednorázová sleva 10% na nákup ve fanshopu k Vašim narozeninám
- soutěž o podepsané dresy

CENA
Cena permanentní vstupenky na sezónu 2020/2021 je 500 Kč!

SOUTĚŽ O PODEPSANÉ DRESY
S permanentní vstupenkou soutěžíte o podepsané dresy FK Ústí nad Labem. Tentokrát se bude jednat o speciální edici. Dresy budou podepsané vybranými hráči Army. Vítěze budeme losovat na každém domácím utkání. Ale pozor! Abyste se mohli do soutěže zapojit, je po zakoupení permanentní vstupenky nutné se registrovat do databáze soutěžících pomocí jednoduchého formuláře. Více se dočtete níže.

DÁREK K VAŠIM NAROZENINÁM
Majitelů permanentních vstupenek si velmi vážíme a proto pro vás máme jednu velkou novinku! Každý majitel permanentky má právo na jednorázový nákup ve fanshopu se slevou 10%! Tato sleva platí v měsíci Vašich narozenin! V případě, že se v daném měsíci nebude hrát a fanshop nebude otevřený, můžete slevu využít v předchozím měsíci. Pro aplikování této slevy je třeba se registrovat pomocí jednoduchého formuláře.

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽÍ
Je to snadné! Stačí vyplnit Vaše základní údaje a jste ve hře o podepsané dresy a získáváte nárok na slevu 10% ve fanshopu! Formulář pro registraci najdete zde. Informace o zpracování Vašich osobních údajů najdete zde.

PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK
Prodej permanentních vstupenek začíná již v pondělí 17. srpna! Permanentku si můžete zakoupit po ppředchozí telefonické dohodě na sekretariátu klubu. Pro dohodu času předání volejte na telefonní číslo 776 670 938.

Permanentku si můžete zakupit také v den 1. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Varnsdorfu. V 15:00 pro Vás otevřeme Zákaznické centrum. Prodej bude spustěn také na hlavní pokladně Městského stadionu a to hodinu před zápasem s Varnsdorfem.

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.