Žákovské týmy U15 a U14 absolvovaly herní soustředění na Moravě

Vydařené soustředění mají za sebou naše žákovské týmy kategorie U15 a U14, které si pro herní soustředění vybraly Moravu. Jako místo pobytu vybral realizační tým Hotel Panon v Hodoníně, jehož personálu by rád poděkoval za výborné služby po celou dobu pobytu (01. - 05. 03. 2020).

Hned po cestě na Moravu čekala naše týmy těžká zkouška proti SK Sigma Olomouc. Po náročné cestě naše týmy herně nepropadly, U15 držela dlouho nadějnou remízu 3:3, ale nakonec odešla ze hřiště poražena. Mladší kolegové odvezli z centra Hané jeden bod. Druhý den odpoledne nás na svém hřišti přivítal domácí Hodonín, účastník žákovské ligy, kterého obě dvě kategorie dokázaly porazit. Na stejné hřiště se ústečtí fotbalisté podívali také druhý den, v rámci dopoledního tréninku. Den bez zápasu využili Ústečané nejen k tréninku, ale také k prohlídce malebného centra města Hodonín.

Třetí zápas na soustředění byl ve znamení mezinárodní konfrontace. Do svého areálu si nás pozval účastník slovenské ligy FK Senica. Cestu nám sice trochu zkomplikovala senická doprava, ale ani po hodinovém zdržení v koloně jsme si nenechali zkazit náladu. Útulný areál vedle prvoligového stadionu Senice přinesl Ústečanům tři body, které si připsala kategorie U14. U15 po laciných gólech prohrála o jednu branku. Návrat domů už proběhl bez jakéhokoliv zdržení.

Poslední den soustředění jsme po snídani dali dohromady všechny pokoje. Hráči dostali drobnou pochvalu, protože na pokojích dokázali udržet pořádek. Po další procházce a obědě už jsme nabrali směr Ústí nad Labem, ale čekala nás ještě jedna zastávka a to v podobě utkání s FOŠ Třebíč ve Velkém Meziříčí. Závěr soustředění si chlapci zpříjemnili hned 18 vstřelenými brankami, a to i přes mrazivé a velmi větrné počasí, které, doufejme, všichni přežijí ve zdraví. Cesta domů už, na dálníci D1 trochu netradičně, proběhla bez komplikací a tak se ústecká výprava hlásila po 21. hodině doma svým rodičům.

VÝSLEDKY - HERNÍ SOUSTŘEDĚNÍ MORAVA:

SK Sigma Olomouc U15 - FK Ústí n.L. U15 6:3 (3:2)
Branky Ústí: Mraček, Abtrachymov, Ivanovskij

SK Sigma Olomouc U14 - FK Ústí n.L. U14 1:1 (1:0)
Branka Ústí: Zelingr

FK Hodonín U15 - FK Ústí n.L. U15 2:3 (1:1)
Branky Ústí: 2x Mraček, Erkelens

FK Hodonín U14 - FK Ústí n.L. U14 1:6 (0:4)
Branky Ústí: 2x Veselý, 2x Galeno, Klimeš, Zelingr

FK Senica U15 - FK Ústí n.L. U15 4:3 (2:2)
Branky Ústí: 2x Mraček, Odermatt

FK Senica U14 - FK Ústí n.L. U14 1:4 (1:2)
Branky Ústí: 2x Zelingr, 2x Senft

FOŠ Třebíč U15 - FK Ústí n.L. U15 2:9 (1:3)
Branky Ústí: 3x Ivanovskij, 2x Tomšík, Havlík, Mraček, Sedláček, M. Kučera

FOŠ Třebíč U14 - FK Ústí n.L. U14 1:9 (0:4)
Branky Ústí: 2x Zelingr, 2x Senft, 2x Galeno, 2x Galovič, Židek D.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.