Články A-týmuPátá Arma vyzve v sobotu desátou Chrudim »

Ústí nad Labem - 5. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR bude ve znamení souboje Ústí nad Labem s Chrudimí. Přijďte podpořit ústecké fotbalisty netradičně v sobotu 26. 9. 2020 v 18:00 hod., zápas bude navíc před kamerami ČT Sport.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Chrudimi »

Už zítra nastoupí Arma k dalšímu domácímu utkání v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Na fanoušky čekají také dvě soutěže, z toho jedna na facebookové stránce Army! Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu!
 

Arma zvítězila v Táborsku, Tvrdoň se třetí nulou do popředí statistik »

Tábor – Ve čtvrtém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR poměřilo Táborsko síly s fotbalisty Ústí nad Labem. Jiří Jarošík naordinoval svému celku vítěznou taktiku a odjíždí domů s plným bodovým ziskem. Marián Tvrdoň si připsal letos třetí čisté konto a vévodí tak brankářským statistikám ligy společně s královéhradeckým Patrikem Vízkem.

 

Naváží ústečtí fotbalisté na domácí vítězství na půdě Táborska? »

Ústí nad Labem - Ke střetnutí čtvrtého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR se Arma vydá na hřiště Táborska. Utkání odstartuje v neděli 20. 9. 2020 v 16:30 hod.

 

Stejný scénář jako před rokem. Domažlice jako kat Army ve druhém kole MOL Cupu »

Domažlice – Domažlice jsou i letos pro fotbalisty Ústí nad Labem ve druhém kole MOL Cupu konečnou stanicí. Armu vyřadil stejný soupeř jako v loňském ročníku s tím rozdílem, že se Severočeši na Střelnici v Domažlicích letos ani jednou neprosadili a padli po základní hrací době.

 

Byl jsem v transu a fanoušky nevnímal, smál se Jiří Miskovič »

Ústí nad Labem - V televizní předehrávce 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR se Jiří Miskovič zasloužil o rozhodující gól Army proti Jihlavě, diváckou atmosféru záložník Ústí nad Labem podle jeho slov s nadsázkou ani nevnímal.

 

Reparát. Arma míří k repríze loňského druhého kola MOL Cupu do Domažlic »

Ústí nad Labem – Fotbalistům Ústí nad Labem po výhře v Komárově přisoudil los pro druhé kolo MOL Cupu po roce opět celek Domažlic. Druhé kolo pohárové soutěže vypukne ve středu 16. 9. 2020 od 16:00 hod. na Městském stadionu Střelnice v Domažlicích.

 

Arma - Jihlava: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie z utkání proti Jihlavě, tentokrát od pana Solaře.
 

Adam Čičovský hodnotí utkání proti Jihlavě »

Adam Čičovský hodnotí vítězné utkání proti Vysočině Jihlava!
 

Poděkování Jiřímu Pimparovi »

Před začátkem včerejšího utkání jsme poděkovali Jiřímu Pimparovi za jeho skvělé dlouholeté služby Armě! Jirko děkujeme!
 

Podruhé doma s nulou. Ústí nad Labem v předehrávce přelstilo Jihlavu »

Ústí nad Labem – V televizní předehrávce 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR zvítězila Arma nad Jihlavou po přesných trefách Jiřího Miskoviče a Daniela Chodory. Mariána Tvrdoň si do svých statistik připsal druhé čisté konto ze druhého domácího zápasu.

 

Netradičně ve čtvrtek přivítá Arma v předehrávce Jihlavu »

Ústí nad Labem - V předehrávce 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR změří fotbalisté Ústí nad Labem síly s Jihlavou. Duel Severočechů proti bývalému realizačnímu týmu v čele s Alešem Křečkem odstartuje ve čtvrtek 10. 9. 2020 v 18:00 hod. před kamerami ČT Sport.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Jihlavě »

Už zítra nastoupí Arma ke druhému domácímu utkání v sezóně 2020/2021 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Na fanoušky čekají také dvě soutěže, z toho jedna na facebookové stránce Army! Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu!
 

Arma hledá hostesky a moderátora! Přidejte se do našeho týmu! »

Přidejte se k nám! Arma hledá do svého týmu hostesky a moderátora pro domácí utkání!
 

Musíme začít u základních věcí, má jasno kouč Jiří Jarošík »

Ústí nad Labem - V úvodním kole dokázala Arma získat do soutěžní tabulky bod po remíze s Varnsdorfem, kolo druhé se ve Vlašimi fotbalistům Ústí nad Labem nevydařilo. Během reprezentační přestávky se kádr Jiřího Jarošíka připravuje na čtvrteční měření sil s Jihlavou, ve kterém by rád severočeský kouč viděl oproti poslednímu zápasu zlepšení nejen v nasazení a bojovnosti.

 

Repríza loňského druhého kola MOL Cupu. Ústí nad Labem čeká cesta na reparát do Domažlic »

Praha – V pondělí 31. 8. 2020 se losovala utkání pro druhé kolo MOL Cupu. Arma bude zajíždět na půdu TJ Jiskra Domažlice, což bude repríza loňského utkání. Ústí nad Labem má po loňském vyřazení svému sokovi co vracet, úřední termín je 16. 9. 2020.

 

Ústečtí fotbalisté vedli, přesto ve Vlašimi nebodovali »

Vlašim – Druhé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR odehrála Arma ve Vlašimi, kde šla do brzkého vedení. Středočechům se podařilo skóre otočit ještě před přestávkou, když Karel Jakš inkasoval ve 13. minutě červenou kartu. Domácí si vedení ve druhé půli pohlídali, tým Jiřího Jarošíka se proto vrací bez bodu.

 

K prvnímu venkovnímu utkání nové sezóny se Arma vydá na půdu Vlašimi »

Ústí nad Labem - Druhé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR odehraje Arma ve Vlašimi. Zahajovací hvizd zápasu zazní z píšťalky Petra Dorušáka v neděli 30. 8. 2020 v 17:00 hod.

 

Arma postoupila v MOL Cupu přes Komárov »

Komárov – K utkání prvního kola pohárové soutěže zamířili svěřenci Jiřího Jarošíka do okresu Beroun. V Komárově fotbalisté Ústí nad Labem nejprve prohrávali, třemi přesnými zásahy ale skóre otočili a přes svého soka postoupila do druhého kola.

 

Armu čeká v prvním kole MOL Cupu Komárov »

Ústí nad Labem - Pohárová soutěž letos fotbalistům Ústí nad Labem v prvním kole přiřkla cestu do Komárova z okresu Beroun. Výkop je na programu ve středu 26. 8. 2020 od 18:00 hod.

 

Arma před utkáním s Varnsdorfem uctila památku zesnulého Františka Nováka »

Před prvním utkáním nové sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přišlo na řadu smutné loučení. Všichni účastníci zápasu vzdali minutou ticha hold legendě Army Františku Novákovi.

 

Sestřih: FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf »

Máme pro vás sestřih 1. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém Arma remizovala na Městském stadionu s Varnsdorfem 0:0.
 

Hodnocení utkání: Karel Jakš »

Premiéru za "A" tým Army si v derby proti Varnsdorfu odbyl Karel Jakš, který hodnotil utkání 1. kola nové sezóny.
 

Vasila Kušeje mrzela nevyužitá šance v nastaveném čase v zápase s Varnsdorfem »

Ústí nad Labem - Poprvé v dresu FK Ústí nad Labem nastoupil k mistrovskému zápasu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE Vasil Kušej. Do FK Ústí nad Labem přišel Vasil Kušej před začátkem ročníku na hostování z německého celku Dynamo Drážďany.
 

Ústí nad Labem na úvod sezóny remizovalo v derby s Varnsdorfem »

Ústí nad Labem – V předehrávce prvního kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Ústím nad Labem a Varnsdorfem se 980 diváků branky nedočkalo, severočeské derby proto vítěze neurčilo. Marián Tvrdoň si na začátek nového soutěžního ročníku připsal do statistik čisté konto.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Varnsdorfu! »

Už zítra nastoupí Arma k prvnímu domácímu utkání v sezóně 2020/2021 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Na fanoušky čekají také tři soutěže, z toho dvě na facebookové stránce Army! Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu!
 

Pikantní předehrávka na úvod aneb premiéra proti Varnsdorfu »

Ústí nad Labem - Po necelých šesti týdnech přestávky se fanoušci Army dočkali domácího střetnutí. V předehrávce prvního kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR se nynější svěřenci Jiřího Jarošíka utkají 21. 8. 2020 od 18:00 hod. v derby s Varnsdorfem. Kapacita kvůli omezením spojených s COVID-19 je 1 000 diváků, otevřena bude i protější tribuna z ulice Vinařská.

 

Raději méně slov a více práce na hřišti, míní kouč Jiří Jarošík »

Ústí nad Labem - Jiří Jarošík společně s týmem Army zahájí v pátek 21. 8. 2020 ročník 2020/2021 úvodním soubojem s Varnsdorfem. Dvaačtyřicetiletý hlavní trenér Ústí nad Labem bude chtít navázat na výsledky uplynulé sezóny a svému mladému kádru věří.

 

Tisková konference Ústí nad Labem: Budeme chtít navázat na slušné výkony »

Ústí nad Labem - Ve středu 19. 8. 2020 byla na programu v tiskovém středisku Městského stadionu v Ústí nad Labem tisková konference fotbalového klubu. Kromě Václava Kožíška a Ing. Petra Heidenreicha se představil nový trenér Jiří Jarošík a stálice Army Jan Peterka.

 

Marián Tvrdoň: Je to derby, bude to boj »

Začátek nové sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se blíží. Už v pátek od 18 hodin přivítá Arma na Městském stadionu v severočeském derby Varnsdorf. Před prvním zápasem sezóny jsme vyzpovídali brankáře Mariána Tvrdoně.
Stránka 1 z 44
Výsledky 1 - 30 z 1311

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz