Články A-týmuMarek Strada vás zve na utkání proti Táborsku »

Marek Strada vás zve na páteční utkání proti Táborsku, které sehrajeme tradičně od 18:00. Přijďte na Armu!
 

Gól po více než třech letech. Z dlouhého půstu jsem si hlavu nedělal, tvrdí Jan Peterka »

Ústí nad Labem – Janu Peterkovi se ve čtvrtek 11. 10. 2018 v dohrávce 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR podařilo ukončit trápení, které trvalo od 22. 9. 2015, kdy se ústecký kapitán naposledy prosadil v pohárové soutěži proti pražské Slavii. Jak sám přiznal, už ani nevěděl jak slavit, nicméně z dlouhého půstu si hlavu nedělal.

 

Arma - Vítkovice: Další foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání proti Vítkovicím od pana Solaře.
 

Moje manželka je můj poradce, přesto jsem do motivačního videa přidal šalamounsky své, smál se kouč Aleš Křeček »

Ústí nad Labem – Trenér FK Ústí nad Labem Aleš Křeček dovedl své mužstvo ve čtvrteční dohrávce 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR k vítězství nad Vítkovicemi 2:1. Po třech ligových porážkách neměl realizační tým Army jednoduchou práci, přesto hlavnímu trenérovi Severočechů pomáhala s přípravou na utkání i jeho manželka.

 

Arma si spravila proti Vítkovicím chuť, po více než třech letech se trefil Peterka »

Ústí nad Labem – Dohrávka 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR byla na programu netradičně ve čtvrtek 11. 10. 2018 s netradičním výkopem v 17:30 hod., kdy do Ústí nad Labem přicestovaly Vítkovice. Svěřencům Aleše Křečka se podařilo odčinit tři porážky z venkovních ligových zápasů a ukončit čekání na vstřelení branky, které trvalo 315 minut.

 

Arma - Vítkovice: Fotografie od pana Solaře »

Máme pro vás fotografie z dnešního vítězného utkání proti Vitkovicím od pana Solaře.
 

Lukáš Matějka hodnotí utkání proti Vítkovicím »

Střelec první dnešní branky Lukáš Matějka hodnotí vítězné utkání proti Vítkovicím.
 

Nové produkty už na vás čekají! Zastavte se ve fanshopu! »

Nové produkty už na vás čekají. Fanshop je otevřený od 16:30 a bude otevřený i po zápase! Zastavte se!
 

Na Městském stadionu proběhlo setkání s dětmi z pěstounských rodin »

Ve středu 10.10. náš klub na žádost organizace Marsellus – centrum pro rodinu, z. ú. se sídlem v Teplicích a pobočkou v Ústí nad Labem uspořádal setkání s dětmi osob o ně pečujících, s osobami o tyto děti pečující a s přáteli této organizace akci, která měla dětem z pěstounských rodin  představit  historii našeho klubu, jeho hlavní společenské poslání, hráče klubu a v neposlední řadě i zázemí fotbalistů a ostatní prostory hlavní tribuny, s nadsázkou řečeno, od sklepa až po půdu.
 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Vítkovicím »

Je to tady. Po více než měsíci se fanoušci dočkají fotbalu v Ústí nad Labem. Na Městský stadion přijedou v rámci dohrávky 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Vítkovice. Utkání se hraje netradičně od 17:30! Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

V úterý 9. 10. 2018 proběhl na Městském stadionu den s Armou »

V úterý 9.10. dopoledne se na hlavní ploše Městského stadionu v Ústí nad Labem konal DEN S ARMOU, pořádaný pro mateřské školky z Ústí nad Labem. Celá akce se konala v duchu Měsíce náborů FAČR.

 
 

Ústí nad Labem hostí v dohrávce Vítkovice. Na utkání doražte včas! »

Ústí nad Labem – Dohrávka 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi ústeckou Armou a ostravskými Vítkovicemi je na programu ve čtvrtek 11. 10. 2018 s úvodním výkopem v 17:30 hod. Na zápas je nutné dorazit včas, neboť před úvodním výkopem bude popřáno k 90. narozeninám někdejšímu hráči Armaturky Stanislavu Enhertovi, držena bude také minuta ticha za zesnulého dlouholetého funkcionáře FK Ústí nad Labem Jana Zemana.

 

Stanislav Ehnert oslavil 90 let »

Ústí nad Labem – Autor publikace „Arma do toho“ Stanislav Ehnert oslavil 17. 9. 2018 úctyhodné devadesáté narozeniny. Všestranný ústecký sportovec působil v klubu FK Ústí nad Labem dlouhá léta a v již zmíněné knize vydané v roce 2006 popsal zdařilé desetiletí kopané v krajském městě Ústeckého kraje. V prosinci 2014 byl jako první uveden do síně slávy s titulem Sportovní legenda.

 

Také na dohrávku proti Vítkovicím můžete kupovat sponzorské vstupenky a vyhrát vstupenky či poukazy »

Ústí nad Labem – Ve čtvrtek 11. 10. 2018 je v Ústí nad Labem na programu dohrávka 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR proti Vítkovicím. I na toto utkání budou k mání sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč, koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

Ústí nad Labem odjíždí z Pardubic bez bodů »

Pardubice – Jedenácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR bylo na programu v sobotu dopoledne také v Pardubicích, kam zavítala Arma. Před televizními kamerami nezačal pro Severočechy zápas nejlépe, neboť ve 37. minutě byl vyloučen brankář Jiří Lindr. Z následné standardní situace se následně domácí dostali do vedení, které ve druhém poločase pojistili druhým zásahem. Zajímavostí bylo, že se do hry dostali čtyři gólmani.

 

Představujeme novinky ve fanshopu! »

Představujeme nové produkty ve fanshopu. Těch jsme pro si vás připravili celkem jedenáct! A k tomu jsme také rozšířili nabídku jednoho stávajícího produktu. Pojďme se podívat na novinky, které na vás ve fanshopu čekají.
 

Další cíl Army jsou Pardubice. Prolomí domácí neporazitelnost ve vzájemných zápasech? »

Ústí nad Labem – Ze vzájemných utkání Pardubic a Ústí nad Labem vyšel na prázdno domácí celek naposledy 31. 5. 2014, kdy fotbalisté Ústí nad Labem nestačili před vlastními fanoušky na Pardubice poměrem 0:1. Od té doby domácí vždy bodovali minimálně za bod. Svěřenci Aleše Křečka budou chtít tuto bilanci prolomit v sobotu 6. 10. 2018, zápas před televizními kamerami ČT Sport startuje v 10:15 hod.

 

Zemřel bývalý dlouholetý funkcionář Jan Zeman »

Ve čtvrtek 6. září 2018 zemřel ve věku 87 let dlouholetý funkcionář a fanoušek Army Jan Zeman. Rádi bychom vyjádřili všem pozůstalým upřímnou soustrast.
 

Černý den. Podobně jako hokejistům byla Slavia, jakožto obhájce poháru, nad síly fotbalistů »

Praha – Třetí kolo MOL Cupu bylo pro letošek pro Armu kolem posledním. Fotbalisté Ústí nad Labem nedokázali do třetice vyřadit pražskou Slavii podobně jako v letech 2012 a 2015, která letos mimochodem obhajuje prvenství z předchozího ročníku MOL Cupu. Ve stejném městě svedli střetnutí také hokejisté ze stejných měst, i v ledním hokeji byla úspěšnější Slavia, která slavila v 8. kole Chance Ligy vítězství 2:1.

 

Arma vyráží v rámci třetího kola MOL Cupu na Slavii a bude chtít opět překvapit »

Ústí nad Labem – Po výhře nad Viktorií Mariánské Lázně a SK Kladno čeká ve třetím kole MOL Cupu na fotbalisty Ústí nad Labem cesta na trávník Slavie Praha. Střetnutí začíná v EDEN Aréně ve středu 26. 9. 2018 v 18:30 hod.

 

Organizační informace k utkání v Edenu »

Už ve středu sehraje Arma utkání 3. kola MOL Cupu v Edenu proti Slavii Praha. Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

Arma nestačila na Znojmo a ani tentokrát se neprosadila »

Znojmo - Z utkání 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR vyšli fotbalisté Ústí nad Labem na prázdno. Ve Znojmě se stejně jako v Prostějově svěřenci Aleše Křečka neprosadili a po půl roce bez tří dnů Znojmo zopakovalo vítězství 3:0.
 

Ústí nad Labem míří bez tří dnů po půl roce k reputaci do Znojma »

Ústí nad Labem – 18. 3. 2018 není den, na který Aleš Křeček vzpomíná v dobrém. Arma tehdy odjížděla ze Znojma s tříbrankovým přídělem a neproměněnou penaltou, přestože od 29. minuty hrála proti oslabenému soupeři po udělení červené karty. Spravit chuť i po prohře v Prostějově si budou Severočeši chtít v utkání devátého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR ve Znojmě. Úvodní hvizd uslyší tamní obecenstvo v pátek 21. 9. 2018 v 18:00 hod.

 

Zápas s Vítkovicemi odložen, pohár se Slavií v oficiálním termínu »

Ústí nad Labem - Utkání 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR sehraje Arma během reprezentační přestávky, konkrétně až ve čtvrtek 11. 10. 2018 od 17:30 hod. Třetí kolo MOL Cupu zůstává v prvně avizovaném termínu, v EDEN Aréně ve Vršovicích je výkop naplánován ve středu 26. 9. 2018 od 18:30 hod.

 

Dnes proběhla autogramiáda v rámci projektu Make Ústí Great Again »

V rámci projektu společnosti Glencore Agriculture Czech s.r.o "Make Ústí Great Again", který odkazuje na snahu propojit sportovní odvětví ve městě a zlepšit jejich komunitu se dnes Arma zúčastnila hokejového utkání mezi Slovanem Ústí a Vsetínem.

 

Ústí nad Labem přišlo o body v Prostějově ve čtvrté minutě nastavení »

Prostějov – Utkání osmého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR odehrála Arma v Prostějově, se kterým měla ze soutěžního ročníku 2016/2017 pozitivní bilanci a dokonce ani v jednom ze dvou zápasů tehdy neinkasovala. Prostějov, který letos doma ještě neprohrál, ukázal svou sílu v nastavení druhého poločasu, když se ve čtvrté z pěti minut nastavení trefil do černého Zdeněk Fládr.

 

Los přisoudil Armě pro třetí kolo MOL Cupu pražskou Slavii. Vyřadí obhájce i potřetí? »

Ústí nad Labem - V pátek 14. 9. 2018 bylo ve 12:45 hod. naplánováno losování utkání pro třetí kolo MOL Cupu. Na fotbalisty Ústí nad Labem čeká po výhrách nad Mariánskými Lázněmi a SK Kladno ve třetím kole potřetí za posledních šest let tým SK Slavia Praha. Změnou oproti předchozím duelům je, že los domácího prostředí tentokrát vyšel lépe Pražanům. Oficiální termín zápasů je 26. září 2018, záleží ale na dohodě obou klubů.
 

Družina Aleše Křečka vyráží k měření sil do Prostějova »

Ústí nad Labem – Dalším cílem Army pro 8. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR je Prostějov. Výkop po reprezentační přestávce je naplánován na sobotu 15. 9. 2018 v 16:30 hod.

 

V pátek se Arma dozví soupeře pro 3. kolo MOL Cupu »

Ústí nad Labem – Po vítězstvích nad Mariánskými Lázněmi v zahajovacím kole MOL Cupu a SK Kladno v kole druhém se fotbalisté Ústí nad Labem dozví v pátek 14. 9. 2018 soupeře pro další vyřazovací boj pohárové soutěže.

 

Trenér měsíce srpna 2018 Aleš Křeček: Pohled na tabulku si užíváme »

Ústí nad Labem – V tradiční rubrice Hráč a trenér měsíce pokračuje oficiální web FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR i v tomto soutěžním ročníku. Zatímco prvně jmenovanou trofej ovládl v srpnu 2018 brněnský Lukáš Magera, jenž se šesti vstřelenými brankami vévodí tabulce ligových střelců, druhou cenu převzal ústecký kouč Aleš Křeček.

Stránka 7 z 34
Výsledky 181 - 210 z 998

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital