Články mládežeNa Klíši dnes startuje Memoriál Vlastislava Marečka »

První zápas ročníku 2003 v Memoriálu Vlastislava Marečka a hned derby proti sousedním Teplicím! Takový je program 1. kola MVM, které startuje dnes v 17:00.
 

Poděkování - sbírka pan Martin Dovolil »

Paní Lucie Dovolilová, všichni pozůstalí a také Fotbalový klub Ústí nad Labem, by rádi poděkovali všem, kteří se jakoukoliv měrou zapojili do dobrovolné finanční sbírky na tragicky zesnulého tatínka, manžela, vedoucího a fanouška Army Bc. Martina Dovolila. Vybrané finance byly koncem minulého týdne předány paní Lucii Dovolilové. Ještě jednou všem děkujeme! Vzpomínáme.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Máme před sebou akcemi nabitý mládežnický týden. Vyberte si z nabídky a doražte podpořit modrobílou mládež.
 

Ročník 2008 se zúčastnil mezinárodního turnaje v Německu »

Ročník 2008 se zúčastnil mezinárodního turnaje v německém Verlu. Trenér Matěj Lačný podává reportáž z celého víkendu.
 

Zemřel pan Martin Dovolil »

Dne 26. května 2018 během víkendového turnaje Ondrášovka cup 2018 v Benešově u Prahy nás nečekaně opustil pan Martin Dovolil - vedoucí týmu U10 - ve věku 44 let. Byl dlouholetým vedoucím ročníku 2008, velkým fanouškem ústeckého fotbalu, ale především obětavým člověkem, přítelem a vzorným otcem dvou dětí.
Vzpomínáme s úctou a nikdy nezapomeneme! Jménem klubu bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým.
 

Mládežníci Army vzorně reprezentovali na KGHM CUPU 2018 (U15) »

Ve dnech 12. - 13. 5. 2018 se, jako již tradičně, náš klub zúčastnil mezinárodního turnaje v polském Lubinu, kam nás zve místní prvoligový klub Zaglebie, který se na oplátku každoročně stává ozdobou našeho turnaje ALBIM CUP.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled výsledků z posledních mistrovských zápasů mládeže.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám shrnutí víkendových výsledků mládeže. Do boje v mistrovských utkáních šly opět všechny kategorie. Konaly se také dva přeshraniční turnaje v rámci spolupráce s Dynamem Drážďany, jejichž shrnutí připravujeme.
 

Pozvánka na víkendové zápasy mládeže »

O víkendu hrají všechny kategorie své mistrovské zápasy, navíc se konají dva přeshraniční turnaje. Má být hezky, tak se vyražte podívat na modrobílou mládež!
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Víkendové zápasy mládeže se tentokrát většinou předehrávali kvůli velikonočním prázdninám. Jak se našim týmům dařilo či nedařilo, na to se můžete podívat v přehledu výsledků.
 

Ichifuna FC absolvovala herní soustředění na půdě Německa a České republiky »

Od čtvrtka do úterý pobývala výprava středoškolského týmu z Japonska – Ichifuna FC – ve střední Evropě. Ve spolupráci se společností football2 GmbH měl tu čest přivítat japonské mužstvo také mládežnický úsek FK Ústí nad Labem.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. Zahrály si všechny týmy, kromě týmů U19 a U17, kterým bylo jejich utkání se Spartou Praha odloženo z důvodu onemocnění dorostenců Sparty.
 

Přehled víkendových výsledků MU mládeže »

V mrazivém počasí pokračovali mistrovské soutěže dorostů. Ze čtyř zápasů slavili hned třikrát Ústečané. Podívejte se na přehled výsledků.
 

Dorosty vstoupily do mistrovských utkání »

Naše dorosty mají za sebou první jarní kolo mistrovských soutěží. Jediné vítězství zaznamenal náš tým U16, který jednoznačně přehrál Chomutov v poměru 5:0. Ostatní zápasy byly vyrovnané, bohužel se však pokaždé radoval soupeř. Dále informujeme, že tým U16 měl hrát ve středu utkání TFL s Chotěbuzí, nicméně z důvodu velké marodky hostů je toto utkání odloženo na neurčito.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu bude na umělé trávě Městského stadionu rušno a o zajímavé zápasy nebude nouze. Tak se teple oblečte a neváhejte si vybrat z víkendového menu mládeže.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu jdou do akce opět mládežnické týmy. Vinou zranění a nemocí se utkání dorostů proti Mostu přesunulo na středu.
 

O víkendu jdou do akce všechny mládežnické týmy »

Následující víkend bude opět ve znamení mládežnických zápasů a turnajů. Na umělé trávě se v sobotu od 13:00 představí mladší žáci proti Mladé Boleslavi, v neděli se dorosty střetnou s muži a starším dorostem sousedních Neštěmic. Utkání U18 na půdě Sokolova bylo zrušeno.
 

Víkend mládeže doznal nucených úprav »

Víkendový program mládeže byl narušen zraněními a onemocněními, jak hostujících, tak i domácích hráčů. Přinášíme tedy aktualizovaný program mládeže na nadcházející víkend na umělé trávě.
 

Týmy U17 a U16 vstřebávají tréninkové dávky ve Starých Splavech »

Naše dorostenecké týmy U17 a U16 jsou na společném soustředění ve Starých Splavech. Trenéři posílají z místa několik fotografií a dvě videa.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu bude na umělé trávě Městského stadionu plno. Kromě utkání našeho A mužstva (Neugersdorf, 11:00) se doma představí také žáci a přípravky.
 

Víkend patřil přeshraničním turnajům »

O víkendu se v Ústí nad Labem odehrály dva zimní halové turnaje v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ ve Sportcentru Sluneta. 

 

Proběhla přednáška týkající se zdravé výživy mladých sportovců »

4. 12. 2017 proběhla v zelené aule na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně klubová přednáška týkající se zdravé výživy mladých sportovců. Před naše hráče a hráčky a jejich rodiče se postavila nutriční specialistka Ing. Šárka Hodslavská a klubový lékař MUDr. Jakub Avenarius. Přinášíme Vám prezentaci ke shlédnutí.
 

Ročník 2007 má za sebou dva turnaje na Slavii »

Druhý prosincový víkend byl pro ročník 2007 ve znamení dvou mezinárodních turnajů na půdě pražské Slavie,
 

Dorosty o víkendu zakončily podzim »

Naše dorosty o tomto víkendu zakončily jako poslední týmy mistrovské tažení soutěžemi. Zatímco v domácím prostředím se týmům, ktré hrají divizi, dařilo, týmy z České ligy dorostu přivezly z Bohemky jeden bod.
 

Bohatý víkendový program mládeže načnou mistrovské zápasy dorostů »

Naše dorosty končí tento víkend mistrovské zápasy, ale nezahálí ani naši žáci a přípravky. Přijdte se o víkendu podívat na naši mládež.
 

Lístky na Galavečer ústecké Army 2017 jsou v prodeji »

1. 12. 2017 se v prostorách Hotel & Restaurant Větruše uskuteční 4. ročník Galavečeru ústecké Army, v jehož rámci budou vyhlášeny osobnosti jednotlivých kategorií, uvedena osobnost do síně slávy ústeckého fotbalu a předána cena za zásluhy. K tanci a poslechu bude hrát kapela ROXEL music K.L.M. a celým večerem bude provázet moderátor Kamil Bílský.
 

Přehled výsledků mládeže + pozvánka na další utkání »

Uplynulý víkend byl opět ve znamení utkání našich týmů. Hrála se také čtvrteční dohrávka v Pardubicích. Přinášíme také pozvánku na nadcházející zápasy mládeže.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendová utkání mládeže. Doma se v rámci mistrovského utkání představí pouze dorosty U19 a U17.
 

Naši hráči si užili výhru v soutěži 7:0 pro Němčinu »

Vítězové soutěže 7:0 pro němčinu si o víkendu užili hlavní cenu, kterou byl víkend v Berlíně. Šestice kluků z FK Ústí nad Labem, kategorie U13, tak byla od 27. října do 29. října hosty fotbalového klubu Hertha BSC.
 

Halový turnaj kategorie U11 ovládlo drážďanské Dynamo »

V sobotu 28. 10. 2017 se ve Sportcentru Sluneta uskutečnil první halový turnaj ze série turnajů pořádaných v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ.
Stránka 2 z 12
Výsledky 31 - 60 z 331

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital