Články mládežeSilný vítr poznamenal víkend mládeže, přinášíme přehled výsledků »

Kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám se neodehrály nedělní zápasy dorostů, žáků ani přípravek. Na domácí umělé trávě došlo vlivem silného větru k poškození ochranné sítě za jednou z branek, čímž by bylo ohroženo zdraví všech účastníků utkání. Na svůj zápas neodcestovaly ani dorosty U19 a U17, pro které by cesta autobusem do Pardubic byla zdraví nebezpečná. V sobotu pak zaznamenal obrat snů dorost U18, který v utkání s VOŠ a SOŠ Roudnice prohrával 1:4 a 2:6, ale i přesto v utkání zvítězil 8:6!
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendové akce mládeže. Doma se představí dorosty a žáci v České divizi a uskuteční se také halový turnaj pro kategorii U11 na Slunetě v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ.
 

Víkendové výsledky mládeže: Čáslav okradla nejstarší dorost o body »

Mládež se zúčastnila víkendových bojů se střídavými úspěchy. Doma neuspěl nejstarší dorost proti Čáslavi, naopak divizí dorostu i žáků prolétly naše týmy bez ztráty bodu.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Další víkend je před námi a s ním také další mistrovské zápasy našich malých i velkých nadějí.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. Dorostům se v divizi dorostu v domácím prostředí proti Neratovicím nedařilo. Bodovaly pouze týmy U19, U15 a U12...
 

Galavečer ústecké Army - hlasování U15 a U14 »

Také letos budou na Galavečeru ústecké Army oceněni hráči jednotlivých kategorií. Nově se hlasování skládá z několika kritérií, jednou z nich je právě divácké hlasování, dále vyhodnocení sportovním úsekem mládeže, který, kromě samotných výkonů, zváží chování a přístup hráče na hřišti. Vyhlášeni budou tři osobnosti každé kategorie.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se doma představí ústecké dorosty v rámci divize dorostu a mladší žáci. 
 

Galavečer ústecké Army - hlasování U13 a U12 »

Také letos budou na Galavečeru ústecké Army oceněni hráči jednotlivých kategorií. Nově se hlasování skládá z několika kritérií, jednou z nich je právě divácké hlasování, dále vyhodnocení sportovním úsekem mládeže, který, kromě samotných výkonů, zváží chování a přístup hráče na hřišti. Vyhlášeni budou tři osobnosti každé kategorie.

 

4. Galavečer ústecké Army se uskuteční 1.12.2017 »

Jako již tradičně bychom Vás jménem FK Ústí nad Labem rádi pozvali na 4. ročník Galavečeru ústecké Army, který se letos uskuteční 1. prosince 2017 od 18:00 v příjemném prostředí Hotelu Větruše.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled výsledků mládeže za uplynulý týden.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se doma představí pouze naši starší žáci, kteří na umělé trávě Městského stadionu přivítají Junior Chomutov. Mladší žáci hrají se stejným soupeřem, ale na hřišti soupeře. Divize dorostu pak pokračuje na hřišti Roudnice nad Labem. U17 má před sebou dvoudenní turnaj v Drážďanech.
 

David Němec: "Postavit se do brány byl šťastný tah" »

Jedním z hráčů, kteří působí v barvách našeho přeshraničního partnera z Drážďan, je brankář David Němec, který se do Německa přesunul v létě. Hráč ročníku 2000 se navíc dostal do širšího výběru reprezentace do 18 let, takže je pro něj uplynulé období velmi úspěšné. A to od fotbalových začátků nebyl vůbec brankářem...
 

Dorosty o víkendu vítězily »

O víkendu hrály své zápasy všechny dorostenecké celky a všechny své zápasy zvládly. Nejstarší dorost přivezl cenné vítězství na penalty z půdy hradecké Olympie.
 

U16 a U15 pokračují ve vítězném tažení soutěžemi »

O státní svátek šly do akce naše mládežnické týmy. Podívejte se na přehled výsledků. U15ka zvládla zatím nejdůležitější utkání a s přehledem zvítězila na půdě Viktorie Žižkov. Také tým U16 pokračuje ve vítězném tažení, tentokrát zvítězili na půdě Litoměřic.
 

Prvenství na Albim Cupu 2017 obhájil Liverpool FC »

23. – 24. září 2017 se v Ústí nad Labem a v Modré u Děčína uskutečnil 12. ročník mezinárodního fotbalového turnaje ALBIM CUP 2017 pro kategorii U16, pořádaný mládežnickým úsekem našeho klubu. Turnaj byl rozšířen z 12 na 18 účastníků, kteří se na sever Čech sjeli z 8 zemí. 

 

Pozvánka na utkání mládeže »

Mládežnické týmy jdou do akce o státní svátek i o víkendu. Podívejte se na přehled utkání, která nás v následujících dnech čekají.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Mistrovské zápasy mládeže pokračovaly dalším kolem. Podívejte se na přehled výsledků.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přijďte o víkendu podpořit naši mládež.
 

U11 díky svému výkonu na E.ON Cupu letí s Janem Kollerem do Bruselu »

Náš ročník 2007 se ve dnech 8. - 10. 9. 2017 zúčastnil špičkově obsazeného turnaje E.ON Cup 2017, který se konal v Roudném u Českých Budějovic pod patronací Jana Kollera.
 

Víkendové výsledky mládeže, U16ka rozstřílela Mělník 11:1, U15ka Štřešovice 15:0! »

Přinášíme Vám shrnutí víkendových výsledků mládeže. Minulý výsledkově nepovedený víkend je částečně zapomenut. Zejména domácí zápasy nabídly pěkné výkony a zasloužené výhry.
 

Vasil Kušej podepsal smlouvu s Dynamem Drážďany na 5 let »

Ústecký odchovanec Vasil Kušej včera podepsal novou smlouvu s týmem SG Dynamo Drážďany.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Kromě našeho "A" mužstva se na své zápasy a turnaje chystá také mládež a ženy. Podívejte se na přehled víkendových utkání.
 

Mládeži se o víkendu nedařilo »

Výsledkově neúspěšný víkend přožila naše mládež. Pouze jedno družstvo dokázalo naplno bodovat a to sice U15 výhrou v Litvínově. Nejstarší dorost srdnatě bojoval na domácí umělé trávě s Duklou, žel neúspěšně.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám víkendové výsledky mládeže. V domácím prostředí se našim týmům dařilo. Dorosty v divizi shodně přehrály Sokolov 5:2, starší žáci si proti Jižnímu Městu zastříleli.
 

Mládež jde do opět do boje, doma hrají dorosty a žáci »

Tento víkend se opět představí naše mládež. Na hřištích na Klíši bude o víkendu plno, doma se představí jak dorosty, tak žákovské týmy.
 

Ročník U10 třetí na turnaji v Rumburku »

Ročník U10 se o víkendu zúčastnil turnaje v Rumburku, kde vybojoval třetí místo. Po dobrých výkonech ve skupině a ve čtvrtfinále přišlo zaváhání v semifinále proti Mladé Boleslavi. Kluci se však vrátili na vítěznou vlnu a v souboji o třetí místo zdolali Jablonec.
 

Mládež zahájila sezónu úspěšně »

Svá tažení podzimními mistrovskými zápasy zahájilo hned 6 mládežnických týmů. Výsledkově se jednalo o podařený první víkend. Vítězný vstup do soutěže zaznamenal nejstarší dorost vedený Radimem Novákem.
 

Mistrovské zápasy mládeže začínají, doma se představí nejstarší dorost »

Své mistrovské zápasy o tomto víkendu odstartuje také mládež. V domácím prostředí se představí dorosty proti Mladé Boleslavi.
 

Bohumil Hudec: Už se těšíme na sezónu, chceme nasbírat co nejvíce zkušeností »

Bohumil Hudec patří ve svých 17 letech k základním stavebním kamenům ústeckého nejstaršího dorostu. Navíc se dočkal premiérového startu za "A" mužstvo dospělých.
 

Kušej nasměroval devatenáctku Drážďan k výhře, navíc je v nominaci reprezentace! »

Ústecký odchovanec Vasil Kušej má za sebou první utkání juniorské Bundesligy, ve kterém se Dynamo Dresden U19 představilo na půdě Eintrachtu Braunschweig.
Stránka 3 z 12
Výsledky 61 - 90 z 331

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital