Články mládežeU14 odvetu prohrála. Z baráže postupuje Bohemians 1905 »

V sobotu se na Klíši odehrála odveta baráže starších žáků o elitní skupinu České ligy. Po prohře na Bohemians nedokázali naši hráči vývoj otočit a slavit může soupeř.
 

U14 v prvním barážovém utkání podlehla těsně 2:1 Bohemians 1905 »

První utkání dvojzápasu baráže o etliní skupinu České ligy starších žáků skončilo 2:1 ve prospěch domácích Bohemians. V sobotu od 15 hodin se na Klíši odehraje odveta, ve které se naši hráči pokusí stáhnout jednobrankový náskok soupeře. Přijďte podpořit Armu v tomto důležitém utkání.
 

Vasil Kušej o sezóně v Dynamo Dresden: Se sezónou mohu být téměř spokojený »

První rok má za sebou. Náš hráč Vasil Kušej prožil zahraniční angažmá v německých Drážďanech a povyprávěl nám o svých pocitech.
 

OBRAZEM: V sobotu jsme se zúčastnili Dětského dne otevřených dvěří DP »

Dopravní podnik již tradičně pořádal akci ve své vozovně ve Všebořicích. Děti se mohly těšit na porci sportovních či dovednostních disciplín a my byli opět u toho.
 

Víkend našeho klubu? Tradiční program mládeže, akce v DP či charitativní Den pro Adru »

Mládeži pomalu končí soutěže, o víkendu hrají ještě mladší dorosty a starší žáci. Ostatní týmy ukončují sezónu turnaji či dalšími aktivitami. Náš klub ale můžete vidět i na akci DP ve Všebořicích, kde chystáme stanoviště pro děti. V neděli se pro změnu tým žen zúčastní charitativní akce Den pro Adru v Městských sadech.
 

Naši hráči přípravek přivezli bronz ze soutěže 6:0 pro němčinu »

Dne 8.6. se naše studijní a fotbalové naděje zúčastnily soutěže 6:0 pro němčinu, kterou pořádá Hertha Berlín společně s Goethe Institutem a Českoněmeckou fotbalovou školou. Jedná se o soutěž, kde se spojí fotbal s německým jazykem. Tento ročník byl určen dětem ve věku 10 - 13 let. Náš region zastupovala společně s našim klubem ZŠ Rabasova.
 

Starší žáci přivítali Dynamo České Budějovice »

Sezóna vrcholí také starším žákům. Ti netradičně v úterý přivítali doma České Budějovice.
 

Víkendové výsledky našich týmů »

Přinášíme přehled víkendových výsledků. V sobotu se doma dařilo dorostům, mladší žáci v Praze zvítězit nedokázali.
 

U19 si na konec sezóny zastřílela s Táborskem! »

Poslední kolo si naši hráči zastříleli a nadělili Táborsku 8 branek. Sezóna tak pro náš tým skončila úspěšně.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Mládežnické týmy pokračují ve svých soutěžích. Přinášíme Vám přehled následujícího víkendu. Pro U19 se jedná o poslední kolo sezóny.
 

Starší žáci získali doma 6 bodů »

Ve středeční předehrávce 9. kola nadstavby České ligy starších žáků jsme hostili Baník Sokolov. Oba naše týmy utkání zvládly a body zůstaly v Ústí.
 

Víkendové výsledky »

O víkendu hrály kromě áčka jen dorostenecké kategorie a tým žen.
 

Naše nejmenší naděje mají za sebou Ondrášovka cup »

Minulý víkend se naše nemladší naděje účastnili Ondrášovka cupu. V následujících dnech přineseme reportáž také z turnaje přípravky U9.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Mládež čeká o víkendu téměř mostecký víkend. U19 čeká těžké utkání s Viktorií Žižkov, zbytek dorosteckých a žákovských kategorií sehraje svá mistrovská utkání s Baníkem Most. Starší přípravky hostí v sobotu na UMT Kadaň.
 

FK Ústí nad Labem CUP ovládla Hertha Berlín! »

Ve spolupráci s ČNFŠ jsme v neděli uspořádali v našem tréninkovém centru na Klíši turnaj kategorie U10. V chladném počasí byly vidět skvělé výkony všech zúčastněných, vítězem turnaje se stala berlínská Hertha.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

O víkendu hraje většina kategorií na venkovních hřištích. V sobotu se doma představí starší žáci s Mladou Boleslaví, v neděli se koná na Klíši turnaj ČNFŠ kategorie starších přípravek.
 

Devatenáctka získala další 3 body na Vyšehradě »

Dalším kolem ve středu pokračovala Česká liga U19. Naši hráči potvrdili zlepšenou formu a získali 3 body na půdě Vyšehradu. 2 branky vstřelil Petr Barnat.
 

Přehled víkendových výsledků »

O víkendu bylo na našich hřištích rušno. Na páteční remízu A týmu navázalo vysoké a důležité vítěžství U19. Radovala se také U16 a tým žen.
 

Dorost doma rozstřílel Doubravku, rozhodla druhá půle »

Náš nejstarší dorost přivítal v sobotu dopoledne v krásném slunečním dopoledni na domácím hřišti tým Senco Doubravka.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

O víkendu bude na našich hřištích rušno. V pátek A mužstvo se Sokolovem, v sobotu hrají na Klíši dorostenecké kategorie, v neděli se doma představí starší žáci a tým žen.
 

Přehled víkendových výsledků »

O víkendu naše týmy hrály na venkovních hřištích. Přinášíme přehled výsledků.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

O víkendu si na našich hříštích fotbalu moc neužijeme, v domácím prostředí se představí pouze starší přípravky.
 

Přehled víkendových výsledků »

FNL Pátek 22. 4. 2016 18:00 FK Ústí nad Labem - FK Slavoj Vyšehrad s.r.o.    4:1 (2:0) Branky: 39. Miskovič Jiří, 46. Procházka Daniel, 60. Smola Tomáš, 74. Zeman MichalMládežSobota 23. 4. 2016 10:00 Most - Ústí nad Labem U19    0:3 (0:2)Branky: 4. Vlasák Tomáš, 26. Barnat Petr, 79. Hošek Kamil Sobota 23. 4. 2016 10:15 Táborsko - Ústí nad Labem U17   5:0 (2:0) Sobota 23. 4. 2016 12:15 Táborsko - Ústí nad Labem U16   0:1 (0:0)Branka: 70. Bechyně Jáchym Neděle 24. 4. 2016 11:00 České Budějovice - Ústí nad Labem U15   2:1 (1:1)Branka: ...
 

Úspěšný týden pro U19 »

Zlepšenou formu v posledních utkáních potvrdil náš nejstarší dorost i tento týden. Nejprve v předehrávce 36. kola ČLD porazil doma Benešov a poté zvítězil i v Mostě v poměru 3:0.
 

Vasil Kušej zářil v utkání reprezentace U16 »

O nominaci Vasila Kušeje na mezinárodní turnaj U16 jsme informovali již v předchozím článku. Dnes výběr mladých lvíčat odehrál první utkání s Belgií.
 

Vasil Kušej a Jonáš Jiránek nominováni do mládežnických reprezentací! »

Příjemnou tradicí se stává účast ústeckého odchovance Vasila Kušeje, nyní působícího v Drážďanech, v mládežnických reprezentacích. Nyní však přinášíme ještě jednu skvělou zprávu. Za své výkony si totiž pozvánku do reprezentace České republiky U14 vysloužil také Jonáš Jiránek!

 

Víkendové výsledky mládeže »

Sobota 16. 4. 2016 10:00 Ústí nad Labem U19 - Varnsdorf   3:1 (1:1) Branky: 21. Fábera Daniel, 60. Lácha Denis, 75. Mayerhofer Lukáš Sobota 16. 4. 2016 13:00 Ústí nad Labem U17 - Admira Praha   1:1 (0:1) Pen: 4:5 Branky: 51. Řehák Michal Sobota 16. 4. 2016 15:00 Ústí nad Labem U16 - Admira Praha   0:0 (0:0) Pen: 3:2Ústí nad Labem U15 - Baník Most 1909 - odloženoÚstí nad Labem U14 - Baník Most 1909 - odloženo Sobota 16. 4. 2016 10:00 Admira Praha - Ústí nad Labem U13   4:11 (2:5)Branky: 11. Joni Patrik, 24. Jetenský Štěpán, 29. Lácha Václav, 30. Černý ...
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Poprvé na jaře se odehrají mistrovská utkání na Klíši. U19 čeká důležité utkání s Varnsdorfem, kdy bude chtít brát tři body a navázat tak na výhru z Kolína. Na Klíši se představí také mladší dorostenci a starší žáci. V neděli program uzavře satelit mladších přípravek na UMT.
 

Miroslav Vlasák: Díky regionální akademii se mi plní sen »

Velká příležitost čeká na našeho trenéra U14 Miroslava Vlasáka. V rozjíždějící se regionální akademii Ústeckého kraje bude zastávat pozici profesionálního trenéra U15. Přinášíme Vám rozhovor.

 

Přehled víkendových výsledků »

Máme za sebou všechna víkendová utkání. Důležitou výhru si přivezla U19, když vyhrála na půdě Kolína vysoko 6:0. 3 body o víkendu braly také U16 a U12.
Stránka 8 z 12
Výsledky 211 - 240 z 331

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital