Články mládežePřehled víkendových výsledků mládeže »

Česká liga dorostu sk.BAC Sparta Praha U19 "B" - FK Ústí nad Labem U19 3:2 (1:1)Branky Ústí: 28. Baláž, 87. Černý O. (pen)Sestava Ústí: Patka - Hájek, Kalous, Panocha (K), Berky (87. Jahodář), Černý O., Šmilauer (71. Jirák L.), Kubín (71. Matoshi), Hradiský, Baláž (65. Leden), Fuč. Trenér: Pintrava. AC Sparta Praha U17 "B" - FK Ústí nad Labem U17 5:4 (4:2)Branky Ústí: 2. a 83. Růžička, 15. (pen) a 56. PěčekSestava Ústí: Rulf - Hofbauer, Jakubíček (K), Rybyšár, Růžička, Vršata, Zápotocký, Trenda, Pěček, Šístek (70. Štengel F.), Štengel ...
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Další náročný víkend mají před sebou naše mládežnická družstva. Podívejte se na přehled utkání, která nás čekají tento víkend.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Mládežnické týmy FK Ústí nad Labem mají za sebou další víkend. Podívejte se na přehled výsledků.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Zápasy mládežnických kategorií pokračují i tento víkend. Tři body z Hradce Králové budou chtít potvrdit naše dorostenecké kategorie U19 a U17. Podívejte se na přehled víkendových utkání mládeže.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Výsledkově vydařený víkend má za sebou modrobílá mládež. Hned 8 týmů se totiž mohlo radovat z tříbodového zisku. Premiérové tři body do tabulky si připsal také náš nejstarší dorost U19.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Profesionální týmy sice mají reprepauzu, mládežnické soutěže však pokračují dále. Navíc se rozbíhají také soutěže v rámci kraje.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků našich mládežnických týmů.
 

Naši hráči se neztratili na Kouba Cupu »

Od pondělí 24. 8. do čtvrtka 27. 8. 2020 se devět hráčů z našeho klubu ročníku narození 2006 zúčastnilo tradičního turnaje Kouba Cupu. Kouba Cup je turnaj 14 krajských výběrů, kdy každý kraj je složen z nejlepších hráčů z jednotlivých klubů bez omezení počtů hráčů z jednoho klubu. Je to tedy turnaj nejlepších hráčů daného ročníků, kteří v České republice běhají po trávnících. Že se do výběru ústeckého kraje dostalo hned devět hráčů z našeho klubu je už samo o sobě vyznamenáním pro náš klub.

 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Tento víkend se doma představí pouze naše týmy v rámci České ligy dorostu sk.B. V neděli od 10:00 a 12:15 čeká naše dorostence těžký soupeř v podobě pražské Dukly. Všechny ostatní týmy se představí na půdě soupeřů.
 

Přehled výsledků klubu 21. - 23.8.2020 »

Uplynulým víkendem odstarovaly mistrovské zápasy ve všech kategoriích od "A" mužstva až po U12. Jak se našim týmům dařilo, se můžete podívat v následujícím přehledu.
 

Týmy U15 a U13 uspěly na turnaji v Jablonci »

Stále v úvodu sezóny 2020/2021 se naše týmy žáků U15 a U13 zúčastnili tradičního Junior North Cupu v Jablonci. Oběma týmům se v turnaji vedlo velmi dobře.

 

Dorosty vstoupily do sezóny prvními přípravnými zápasy »

Dorosty FK Ústí nad Labem se jako první mužstva v klubu vrátila do tréninkového procesu. Na úvod letní přípravy čekaly naše týmy soupeři z Mostu, Liberce a České Lípy.
 

Minisoustředění ročníků 2006 a 2007 »

Od 6. 6. do 9. 6. 2020 se ročníky 2006 a 2007 vydaly na minisoustředění do Jižních Čech, v plánu byly pro každý ročník 3 zápasy a teambuildingová akce sjíždění Vltavy na lodích.

 

Pozvánka rodiny na poslední rozloučení s Radimem Novákem »

„Drazí přátelé, kamarádi a fanoušci. Protože si uvědomujeme, že Radim nepatřil jen nám, ale zanechal stopu v každém z vás, rádi bychom vás pozvali na společné rozloučení a uctění jeho památky. Konat se bude kde jinde, než na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Ceremoniál proběhne v pátek 29. 5. ve 20:30, hlavní tribuna bude otevřena od 19:00 prostřednictvím vstupu A3. Po skončení ceremoniálu bude možné umístit na pietní místo věnec či květiny. Vzhledem ke koronavirové situaci a aktuálním nařízením vlády žádáme všechny, aby při vstupu do areálu měli zakryté dýchací cesty pomocí ...
 

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. spouští dobrovolné tréninky »

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. od začátku měsíce května umožňuje svým členům sportování ve vlastních fotbalových areálech. Vzniklé tréninkové skupiny budou organizovány trenéry klubu podle závazného tréninkového plánu, který vychází ze současných vládních opatření na boj proti epidemii koronaviru.
 

Stanovisko FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. »

AKTUALIZOVÁNO DNE 15. 03. 2020:

Vzhledem k aktuální situaci stále platí nařízení vedení klubu ze dne 12. 03. 2020 o přerušení sportovní činnosti - to se nově týká také veškerých tréninkových jednotek (vč. těch individuálních) a chodu sekretariátu FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. - AREÁLY FK ÚSTÍ NAD LABEM BUDOU DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENY. Vedení spolku nebere situaci na lehkou váhu a všem doporučuje, aby sledovali aktuální dění a striktně se řídili nařízeními Vlády ČR. Po dobu trvání opatření se bude scházet "klubový krizový štáb", který bude informovat o aktuálním dění prostřednictvím komunikačních kanálů klubu. 

 

Vyjádření FK Ústí n.L. - mládež k Mimořádnému opatření MZČR »

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. sleduje aktuální situaci ohledně nákazy virem COVID-19 v republice a bere na vědomí Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. I nadále budeme postupovat dle doporučení MZČR, Ligové fotbalové asociace a Fotbalové asociace České republiky.
 
 

Žákovské týmy U15 a U14 absolvovaly herní soustředění na Moravě »

Vydařené soustředění mají za sebou naše žákovské týmy kategorie U15 a U14, které si pro herní soustředění vybraly Moravu. Jako místo pobytu vybral realizační tým Hotel Panon v Hodoníně, jehož personálu by rád poděkoval za výborné služby po celou dobu pobytu (01. - 05. 03. 2020).
 
 

Triangl U15 v Ústí nad Labem »

V úterý se na umělé trávě Městského stadionu uskutečnil triangl kategorie U15 uspořádaný v rámci projektu Viererkette - gemeinsam stark. Projektové partnery FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden doplnila Dukla Praha.

Výsledky:
SG Dynamo Dresden - FK Dukla Praha 2:0
FK Ústí nad Labem - SG Dynamo Dresden 0:4
FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha 1:1

 
 
 

Na podporu léčby Radima Nováka byl zřízen transparentní účet »

Na podporu léčby našeho bývalého brankáře, trenéra a kolegy Radima Nováka byl zřízen transparentní účet pod číslem: 4192599043/0800. Za každou pomoc předem mnohokrát děkujeme!
 

Rozšíření sportovní přípravy pro naše žáky! »

Od nového školního roku jsme ve spolupráci s naší partnerskou školou ZŠ Rabasova rozšířili sportovní i nesportovní program pro naše hráče, kteří školu navštěvují. Každý pátek nově probíhá pro všechny hráče ranní trénink od 7:00 do 7:45, kde se věnujeme především nespecifickým fotbalovým činnostem jako kompenzační cvičení, gymnastika, koordinace a rozvoj rychlosti.
 

Adam Černý a jeho první pocity z působení v Drážďanech »

Adam Černý (2003) je jedním z hráčů, kteří dostali šanci ukázat se v barvách našeho přeshraničního partnera SG Dynamo Dresden. Stejně jako Samuel Bím, Jakub Spica a Petr Fischer (ročníky 2004), si Adam Černý svými výkony a přístupem řekl o šanci ve žlutočerných barvách. Jen pro úplnost, v Drážďanech působí ještě Jonáš Jiránek, který je členem týmu U19. Vasil Kušej zamířil na hostování do druholigového rakouského Wackeru Innsbruck.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme vám přehled víkendových výsledků mládeže z uplynulého víkendu.
 

24. 9. 2019 proběhne Den s Armou »

Již příští úterý pořádá náš klub sportovní odpoledne s názvem Den s Armou. V úterý 24. 9. 2019 dopoledne proběhne v tréninkovém centru na Klíši akce pro školky, odpoledne pak pro širokou veřejnost. Na děti čeká spousta stanovišť a soutěží. Všichni jsou srdečně vítáni.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Naše dorosty mají před sebou první domácí představení. Už v pátek hostíme atraktivního soupeře, pražskou Duklu. Na Klíši se hraje od 10:00 a 12:15. V sobotu své první mistrovské utkání hrají také naše dorosty U18 a U16, na Klíši jim bude soupeřem Varnsdorf. Žáci pokračují v přípravě na novou sezónu. 
 

Naše mužstvo U17 se zúčastnilo německého projektu »

Naše mužstvo U17 se ve dnech 4. - 9. 8. 2019 zúčastnilo projektu "Tým Evropa 2.0/Find your way". Projekt byl organizován česko-německou fotbalovou školou a podpořen česko-německým fondem budoucnosti.
Stránka 1 z 12
Výsledky 1 - 30 z 357

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz