Články mládežeMinisoustředění ročníků 2006 a 2007 »

Od 6. 6. do 9. 6. 2020 se ročníky 2006 a 2007 vydaly na minisoustředění do Jižních Čech, v plánu byly pro každý ročník 3 zápasy a teambuildingová akce sjíždění Vltavy na lodích.

 

Pozvánka rodiny na poslední rozloučení s Radimem Novákem »

„Drazí přátelé, kamarádi a fanoušci. Protože si uvědomujeme, že Radim nepatřil jen nám, ale zanechal stopu v každém z vás, rádi bychom vás pozvali na společné rozloučení a uctění jeho památky. Konat se bude kde jinde, než na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Ceremoniál proběhne v pátek 29. 5. ve 20:30, hlavní tribuna bude otevřena od 19:00 prostřednictvím vstupu A3. Po skončení ceremoniálu bude možné umístit na pietní místo věnec či květiny. Vzhledem ke koronavirové situaci a aktuálním nařízením vlády žádáme všechny, aby při vstupu do areálu měli zakryté dýchací cesty pomocí ...
 

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. spouští dobrovolné tréninky »

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. od začátku měsíce května umožňuje svým členům sportování ve vlastních fotbalových areálech. Vzniklé tréninkové skupiny budou organizovány trenéry klubu podle závazného tréninkového plánu, který vychází ze současných vládních opatření na boj proti epidemii koronaviru.
 

Stanovisko FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. »

AKTUALIZOVÁNO DNE 15. 03. 2020:

Vzhledem k aktuální situaci stále platí nařízení vedení klubu ze dne 12. 03. 2020 o přerušení sportovní činnosti - to se nově týká také veškerých tréninkových jednotek (vč. těch individuálních) a chodu sekretariátu FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. - AREÁLY FK ÚSTÍ NAD LABEM BUDOU DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENY. Vedení spolku nebere situaci na lehkou váhu a všem doporučuje, aby sledovali aktuální dění a striktně se řídili nařízeními Vlády ČR. Po dobu trvání opatření se bude scházet "klubový krizový štáb", který bude informovat o aktuálním dění prostřednictvím komunikačních kanálů klubu. 

 

Vyjádření FK Ústí n.L. - mládež k Mimořádnému opatření MZČR »

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. sleduje aktuální situaci ohledně nákazy virem COVID-19 v republice a bere na vědomí Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. I nadále budeme postupovat dle doporučení MZČR, Ligové fotbalové asociace a Fotbalové asociace České republiky.
 
 

Žákovské týmy U15 a U14 absolvovaly herní soustředění na Moravě »

Vydařené soustředění mají za sebou naše žákovské týmy kategorie U15 a U14, které si pro herní soustředění vybraly Moravu. Jako místo pobytu vybral realizační tým Hotel Panon v Hodoníně, jehož personálu by rád poděkoval za výborné služby po celou dobu pobytu (01. - 05. 03. 2020).
 
 

Triangl U15 v Ústí nad Labem »

V úterý se na umělé trávě Městského stadionu uskutečnil triangl kategorie U15 uspořádaný v rámci projektu Viererkette - gemeinsam stark. Projektové partnery FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden doplnila Dukla Praha.

Výsledky:
SG Dynamo Dresden - FK Dukla Praha 2:0
FK Ústí nad Labem - SG Dynamo Dresden 0:4
FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha 1:1

 
 
 

Na podporu léčby Radima Nováka byl zřízen transparentní účet »

Na podporu léčby našeho bývalého brankáře, trenéra a kolegy Radima Nováka byl zřízen transparentní účet pod číslem: 4192599043/0800. Za každou pomoc předem mnohokrát děkujeme!
 

Rozšíření sportovní přípravy pro naše žáky! »

Od nového školního roku jsme ve spolupráci s naší partnerskou školou ZŠ Rabasova rozšířili sportovní i nesportovní program pro naše hráče, kteří školu navštěvují. Každý pátek nově probíhá pro všechny hráče ranní trénink od 7:00 do 7:45, kde se věnujeme především nespecifickým fotbalovým činnostem jako kompenzační cvičení, gymnastika, koordinace a rozvoj rychlosti.
 

Adam Černý a jeho první pocity z působení v Drážďanech »

Adam Černý (2003) je jedním z hráčů, kteří dostali šanci ukázat se v barvách našeho přeshraničního partnera SG Dynamo Dresden. Stejně jako Samuel Bím, Jakub Spica a Petr Fischer (ročníky 2004), si Adam Černý svými výkony a přístupem řekl o šanci ve žlutočerných barvách. Jen pro úplnost, v Drážďanech působí ještě Jonáš Jiránek, který je členem týmu U19. Vasil Kušej zamířil na hostování do druholigového rakouského Wackeru Innsbruck.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme vám přehled víkendových výsledků mládeže z uplynulého víkendu.
 

24. 9. 2019 proběhne Den s Armou »

Již příští úterý pořádá náš klub sportovní odpoledne s názvem Den s Armou. V úterý 24. 9. 2019 dopoledne proběhne v tréninkovém centru na Klíši akce pro školky, odpoledne pak pro širokou veřejnost. Na děti čeká spousta stanovišť a soutěží. Všichni jsou srdečně vítáni.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Naše dorosty mají před sebou první domácí představení. Už v pátek hostíme atraktivního soupeře, pražskou Duklu. Na Klíši se hraje od 10:00 a 12:15. V sobotu své první mistrovské utkání hrají také naše dorosty U18 a U16, na Klíši jim bude soupeřem Varnsdorf. Žáci pokračují v přípravě na novou sezónu. 
 

Naše mužstvo U17 se zúčastnilo německého projektu »

Naše mužstvo U17 se ve dnech 4. - 9. 8. 2019 zúčastnilo projektu "Tým Evropa 2.0/Find your way". Projekt byl organizován česko-německou fotbalovou školou a podpořen česko-německým fondem budoucnosti.
 

Víkendové výsledky mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků naší mládeže. Dorosty byly tento víkend stoprocentní, jak na půdě dalekého Náchoda, tak v Litoměřicích. Tým U15 hrál své poslední utkání na půdě Mostu a zvládl ho výhrou 5:1. Musí tak doufat v zaváhání Litvínova v posledním zápase s Viktorkou Žižkov. Ročník 2006 hrál o víkendu velký turnaj ČNFŠ v Roudnici nad Labem, ze kterého vám přineseme další informace.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Uplynulý víkend nepatřil, co se týče utkání mládeže, k výsledkově nejvydařenějším. Prohru na penalty v důležitém zápase zaznamenalo mužstvo U15, které tak, pokud chce vybojovat baráž pro mladší ročník, musí spoléhat na zaklopýtání Litvínova ve zbývajících dvou zápasech. Čtyři vítězství však naší mládeži zajistili alespoň týmy U18, U16, U13 a U12.
 

Souhrn uplynulého víkendu mládeže »

Tento víkend se v domácím prostředí odehrály gólově bohaté zápasy se spoustou napínavých závěrů a zápletek. Přečtěte si, jak se o víkendu dařilo našim mládežnickým celkům.
 

Další kolo mistrovských soutěží mládeže je za námi »

Další kolo mistrovských zápasů mládeže je za námi. Důležitou výhru zaznamenalo družstvo U15, které v duelu o první místo v tabulce zdolalo v domácím prostředí Litvínov 2:0! O víkendu nás navštívil také bundesligový tým Augsburgu kategorie U16, který si v sobotu zahrál přátelské utkání s naším týmem a v neděli absolvoval pozápasový trénink na Klíši.
 

Víkendové výsledky mládeže »

Přinášíme vám výsledky z uplynulých zápasů mládeže.
 

Letní turnaje v Modré u Děčína »

FK Ústí nad Labem pořádá v létě sérii fotbalových turnajů v prostředí sportovního areálu v Modré u Děčína. V průběhu dubna, května a června se uskuteční celkem 4 turnaje, postupně pro kategorie 2010, 2007, 2008 a 2011. Další informace naleznete na přiloženém letáčku.
 

Rozhovor s šéftrenérem mládeže ke startu jarní části soutěží »

Dnes se rozběhly mistrovské soutěže jarní části sezóny. Arma zahájila jaro dvěma výhrami v dorostenecké divizi. Připravili jsme si pro vás rozhovor s šéftrenérem mládeže Mgr. Vítem Raszykem, ve kterém je shrnuto vše podstatné z průběhu zimní přípravy. „V úvodu bych chtěl všem trenérům a všem členům realizačních týmů poděkovat za jejich obětavou práci a investovaný čas a popřát jim hodně úspěchů v jarní části soutěže. Poděkování patří také rodičům všech našich fotbalistů za podporu svých ratolestí.“

 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Zimní fotbalová příprava už míří do svého konce a tento víkend jsou na programu první mistrovská utkání našich dorostů. V rámci divize hostíme Louny, v lize míříme do Čáslavi.
 

FK Ústí nad Labem spouští Klubový program talentované mládeže »

FK Ústí nad Labem – mládež, z.s. spouští projekt „Klubový program talentované mládeže“, pod pracovním názvem Talent A1. „Rozhodli jsme se vytvořit skupiny talentovaných hráčů v dorosteneckých kategoriích, kterým budou klubem věnovány odpovídající podmínky. Učinili jsme tak, abychom dosáhli maximálního možného rozvoje talentovaných hráčů v našem klubu,“ řekl místopředseda výboru FK Ústí nad Labem – mládež, z.s. Zdeněk Bechyně.

 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

  Sobota 26. 1. 2019 U18 (roč. 2002) - FK Teplice, 13:30 UMT Masarykova FK Ústí n.L. U13 - FK Ústí n.L. U12, 16:00 UMT Masarykova U10 - Turnaj SN-CZ Borea Dresden U9 - Turnaj Dobětice + Turnaj hala Roudnice n.L. Neděle 27. 1. 2019 Liberec - U15, 10:00 UMT NisaLiberec - U14, 11:45 UMT Nisa U13, U12 - 1. FK Příbram, 14:00 UMT Masarykova U11 - Turnaj SN-CZ Borea Dresden + Turnaj Slavia Praha U10 - Turnaj Hamr UMT Bráník U9 - PU Most
 

Plán mládežnických týmů (19. - 20. 1. 2019) »

Sobota 19. 1. 2019 Pirna - U19, 13:00 Heidenau + 15:30 halový turnaj HeidenauU18 - Most, 10:00, UMT Ústí n.L.U16 - Most, 12:00, UMT Ústí n.L.U15 - Halový turnaj Borea Dresden SN-CZVarnsdorf - U14, 10:00, UMT Varnsdorf - zimní liga starších žákůU12 - Turnaj Říčany - nafukovací hala, turnaj Bělá pod BezdězemU10 - Halový turnaj RadotínNeděle 20. 1. 2019U16 - Borea Dresden, 11:00, UMT Ústí nad LabemU14 - Halový turnaj HeidenauU13 - Halový turnaj Borea Dresden SN-CZU12 - Turnaj SN-CZ SlunetaU11 - Halový turnaj Soccer for kidsU10 - Turnaj FK Ústí nad Labem (Dobětice)U9 - Turnaj Praha
 

Galavečer ústecké Army 2018 se vydařil »

5. ročník Galavečeru ústecké Army se uskutečnil v pátek 30.11.2018 v prostorách Hotelu a restaurace Větruše. Večerem provázel moderátor Kamil Bílský a k tanci a poslechu hrála kapela Roxel Music K.L.M. 
Stránka 1 z 12
Výsledky 1 - 30 z 345

PARTNEŘI:

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz