ČlánkyDerby v rámci Tipsport ligy. Arma vyzve Varnsdorf »

Ústí nad Labem - Druhý zápas Zimní Tipsport ligy odehrají svěřenci Davida Jarolíma proti Varnsdorfu. Výkop je naplánován v pražských Horních Počernicích na sobotu 23. 1. 2021 ve 13:00 hod.

 

Petr Heidenreich: V Ústí nad Labem je tým, který něco dokázal »

Ústí nad Labem - Petr Heidenreich představil změny v kádru FK Ústí nad Labem. Na lídra tabulky a případný postup do FORTUNA:LIGY ztrácí Arma pouhé čtyři body, a pokud budou hráči pracovat jako na podzim, neznamenalo by to podle slov sportovního manažera ústup od případného postupu.

 

Na úvod Zimní Tipsport ligy nestačila Arma na rezervu Slavie »

Praha-Horní Počernice - V prvním střetnutí nového kalendářního roku se v rámci Zimní Tipsport ligy utkali fotbalisté Ústí nad Labem s "B"-týmem pražské Slavie. Arma se v zápase ujala vedení, Pražané stihli před přestávkou vyrovnat. Druhou půli ovládli sešívaní, a proto z premiéry vyšli svěřenci Davida Jarolíma na prázdno.

 

Arma vstoupí do Tipsport ligy zápasem proti béčku pražské Slavie »

První zápas pod novým trenérem. Arma se ve středu představí v rámci prvního kola Zimní Tipsport ligy poprvé pod vedením nového trenéra Davida Jarolíma. Utkání na umělém trávníku v Horních Počernicích začíná v 10:30.
 

Marek Strada: Na start přípravy jsem se moc těšil »

Arma ve středu odstartovala zimní přípravu na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Vše začalo pod vedením nového trenéra a zkušeného bývalého hráče Bayernu Mnichov či národního týmu Davida Jarolíma. Na začátku přípravy nechyběl ani záložník Marek Strada, který nám poskytl rozhovor o přípravě i o průběhu dovolené.
 

Fotbalisté Ústí nad Labem se sešli k prvnímu tréninku »

Fotbalisté Army se dnes sešli k prvnímu tréninku v rámci Zimní přípravy 2021. Armu čekají v dalších dnech zápasy Zimní Tipsport ligy a také další přípravná utkání. Hráči se poprvé představili novému trenérovi, kterým se minulý týden stal David Jarolím.
 

Novým trenérem FK Ústí nad Labem je David Jarolím »

Úspěšný český internacionál David Jarolím dnes v Ústí nad Labem podepsal trenérskou smlouvu a stává se novým trenérem Army.
 

Každé utkání je škola, míní Panajotis Kucalas »

Ústí nad Labem - V posledním mistrovském utkání podzimu se Severočeši museli obejít bez Jiřího Jarošíka, který měl pozitivní test na COVID-19. Předávání pokynů a vedení týmu proto musel převzít asistent Panajotis Kucalas, jenž se rozpovídal nejen o hodnocení podzimní části.

 

Smutná zpráva. Zemřel pan Rudolf Novotný »

Smutná zpráva. V úterý 29. prosince 2020 zemřel pan Rudolf Novotný. Jménem klubu bychom chtěli vyjádřit všem pozůstalým upřímnou soustrast.
 

Arma zahájí 24. ročník Zimní Tipsport ligy proti Slavii Praha »

Ústí nad Labem - Fotbalisté Ústí nad Labem se v rámci přípravy před jarní částí sezóny zúčastní Zimní Tipsport ligy 2021. Na nejstarším domácím fotbalovém turnaji se kvůli kolizi poprvé v historii nepředstaví prvoligové týmy, kterým v půlce ledna 2021 po rekorně krátké přestávce začne program dalších soutěžních zápasů. Rozlosování přiřadilo Severočechy společně s Chrudimí, Slavií Praha B a Varnsdorfem do skupiny B.

 

Rozhovor s trenéry U12 Jaroslavem Zahálkou a Michalem Hlaváčkem »

Formou dvojrozhovoru se s vámi dnes o názory podělí trenéři U12, Michal Hlaváčkem a Jaroslav Zahálka.
 

PF 2021 »

Ústí nad Labem - Vážení partneři a fanoušci, chtěli bychom Vám poděkovat za podporu v nelehkém roce 2020 a popřát Vám krásné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví a štěstí v novém roce 2021.

 

Štve mě deset gólů ve dvou zápasech, tvrdí Marián Tvrdoň pyšnící se největším počtem nul v lize »

Ústí nad Labem - Arma přezimuje v soutěžní tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR na třetí pozici se ziskem jednadvaceti bodů. Podíl na aktuálním umístění má i Marián Tvrdoň, jenž se nachází na samotném vrchulu brankářských statistik soutěže, co se shut-outů týče.

 

Arma předala ionizátory do Domova pro seniory na Bukově »

Zástupci Army se vydali do Domova pro seniory na Bukově, kam předali ionizátory vzduchu, které ničí viry a bakterie a pomohou tak ústeckému zařízení pro seniory v boji proti koronaviru.
 

Rozhovor s hráčem U13 Matějem Fialou »

Rozhovor s hráčem kategorie U13 Matějem Fialou.
 

Rozhovor s trenérem U13 Milanem Seidlem »

Dalším vyzpovídaným trenérem našeho klubu je Milan Seidl, který v současné době vede tým U13 (ročník 2008).
 

Rozhovor s hráčem U14 Markem Valentou »

Přinášíme vám rozhovor s hráčem U14 Markem Valentou.
 

Rozhovor s trenérem U14 Jiřím Strnadem »

Dalším vyzpovídaným trenérem z řad našich starších žáků je Jiří Strnad, trenér kategorie U14.
 

Souboj s Líšní bez trenéra Jarošíka o druhé místo skončil nerozhodně, Tvrdoň nejlepší gólman ligy »

Ústí nad Labem - Nezvykle v den příchodu čerta společně s andělem a mikulášskou nadílkou se konalo 12. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR. Šlágr kola se musel nechat ujít bez domácího hlavního kouče, před samotným utkáním se o převzetí trénování dozvěděl asistent Panajotis Kucalas. Vzhledem k tomu, že branka nepadla, připsal si Marián Tvrdoň v letošním ročníku šesté čisté konto, které znamená přezimování na vrcholu gólmanských statistik.

 

Tvrdoň versus Málek. Bitva nejlepšího gólmana a střelce ligy, zároveň souboj o druhé místo aneb Ústí nad Labem proti Líšni »

Ústí nad Labem - V sobotu 5. 12. 2020 vypukne v 11:00 hod. na severu Čech souboj 11. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Ústím nad Labem a Líšní, ve kterém se utkají dva lídři osobních statistik v sezóně 2020/2021. Marián Tvrdoň, jakožto brankář s nejvyšším počtem vychytaných nul (pět), proti Jaroslavu Málkovi, který je nejlepším střelcem soutěže. V případě vítězství přezimuje Arma na druhé příčce!

 

Rozhovor s kapitánem U15 Tobiášem Zvonkem »

Další vyzpovídanou osobou z našeho klubu je kapitán týmu U15 Tobiáš Zvonek.
 

Úspěšný reparát! Tvrdoň vychytal pátou nulu v sezóně a po vítězství v Blansku se Arma posouvá na třetí místo »

Blansko - Poslední podzimní utkání venku odehráli fotbalisté Army na hřišti Blanska. Utkání 11. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR skončilo lépe pro Severočechy, kteří zásluhou Vojtěcha Braka a pátého čistého konta Mariána Tvrdoně přivezli plný bodový zisk, který v součtu znamená v soutěžní tabulce posunutí na třetí příčku.

 

Chtěli jsme být aktivní, příležitost si zasloužili ostatní, nechal se slyšet Jiří Jarošík »

Ústí nad Labem - V duelu 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nestačila Arma na Třinec, kterému podlehla 0:1. Podle slov hlavního lodivoda Ústí nad Labem se jednalo o facku zaslouženou, příčinou porážky byla špatně odehraná první půle. Třiačtyřicetiletý kouč měl alespoň radost ze setkání s Františkem Strakou.

 

Poslední venkovní měření sil na podzim odehraje Arma na hřišti Blanska »

Ústí nad Labem - K reparátu za nevydařený domácí souboj s Třincem aneb 11. kolu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR a poslednímu venkovnímu zápasu podzimu se chystají fotbalisté Ústí nad Labem do Blanska. Úvodní výkop je naplánován ve středu 2. 12. 2020 ve 13:30 hod.

 

Trenér Jiří Jarošík zpět s kopačkami na trávník? Na stoperu by mohl F:NL v klidu odehrát, míní Michal Bílek »

Ústí nad Labem - Michal Bílek rozhodl o výhře Ústí nad Labem v Prostějově, kdy z pokutového kopu vystřelil cenné tři body pro Armu. Severočeši ale vítězství nepotvrdili doma proti Třinci, který Severočechy porazil nejtěsnějším možným rozdílem. Třiadvacetiletý záložník i přes náročný program únavu nepociťuje, naopak tým musí podle jeho slov zabrat.

 

Rozhovor s šéftrenérem SpSM a trenérem U15 Miroslavem Vlasákem »

V našich rozhovorech načínáme sérii z žákovského úseku. Kdo jiný by měl u žákovských kategorií, než šéftrenér Miroslav Vlasák, který zodpovídá za chod a organizaci všech žákovských týmů, sám je hlavní trenér U15 a také působí v Regionální fotbalové akademii Ústeckého kraje.
 

Arma se zapojí do charitativní činnosti! Podpořte s námi Domov pro seniory Bukov »

Fotbalový klub Ústí nad Labem se rozhodl ve spolupráci se Statutárním městem Ústí nad Labem podpořit v rámci charitativní akce Domov pro seniory Bukov! Kupte si virtuální vstupenku na poslední domácí utkání podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Líšni a podpořte ústecký Domov pro seniory Bukov spolu s námi!
 

Sérii Třince Arma nezastavila, v zisku bodu zabránila v 90. minutě tyč »

Ústí nad Labem - Utkání 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Ústím nad Labem a Třincem skončilo vítězstvím hostů, kteří prodloužili svou vítěznou sérii. Arma měla na noze vyrovnání, Matěj Koubek ale v čase 89:59 min. nastřelil tyč.
 

Rozhovor s hráčem U16 Michalem Beranem »

Hráč U16 Michal Beran odpovídal na otázky za účelem rozhovoru pro klubový web.
 

Utne družina Jiřího Jarošíka sérii dalšího soupeře? Třinec v posledních čtyřech duelech neprohrál »

Ústí nad Labem - Arma dokázala ve středu stopnout sérii čtyř výher Prostějova a v sobotu 28. 11. 2020 ve 13:30 hod. bude mít v rámci 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR podobný úkol na domácím trávníku. V cestě bude Severočechům stát Třinec, který v posledních čtyřech zápasech neokusil hořkost porážky a v posledních třech dokonce bodoval naplno.

Stránka 1 z 93
Výsledky 1 - 30 z 2771

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz