ČlánkyOnline přenos: Letní příprava 2019 »

Letní příprava je tady! V tomto článku najdete online přenos z letní přípravy 2019! Veškeré informace na jednom místě právě zde! Informace z přípravy, o přípravných zápasech a také o přestupech!
 

Arma v pondělí zahájí přípravu, narazí na Bohemians nebo zahraniční týmy »

Příprava na sezónu 2019/2020 začíná již v pondělí. Máme pro vás první informace o zahájení přípravy, ale i o soupeřích v přípravných zápasech.
 

Akční ceny na fotbalové míče ve fanshopu! »

Pozor! Máme pro vás letní akci na fotbalové míče!
 

Václav Prošek podepsal s Armou smlouvu na tři roky! »

Václav Prošek podepsal s Armou smlouvu na tři roky! Záložník, který přišel do Ústí nad Labem před startem jarní části sezóny tak bude v modrobílém dresu pokračovat!
 

Jiří Pimpara zůstává v Ústí nad Labem! »

Jiří Pimpara zůstává v Ústí nad Labem! Zkušený stoper prodloužil smlouvu s Armou o další rok!
 

Jiří Miskovič prodloužil smlouvu s Armou o tři roky! »

Jiří Miskovič prodloužil smlouvu. Díky ní zůstane v Ústí nad Labem minimálně další tři roky!
 

Daniel Procházka prodloužil smlouvu s Armou! »

Daniel Procházka prodloužil smlouvu s Armou! Díky podpisu nové smlouvy zůstane v Ústí nad Labem minimálně do konce sezóny 2020/2021!
 

Jan Peterka prodloužil smlouvu o další 2 roky! »

Kapitán Army Jan Peterka podepsal novou smlouvu, díky které setrvá v Ústí nad Labem minimálně další dva roky!
 

Soutěž Léto s Armou je tady! Vyhrajte permici a další hodnotné ceny! »

Tradiční letní soutěž je tady! Spouštíme pro vás soutěž Léto s Armou! Hlavní cenou v soutěži je permanentní vstupenka na sezónu 2019/2020!
 

Smutná zpráva. Zemřel pan Petr Krýsl »

Smutná zpráva. Zemřel pan Petr Krýsl. FK Ústí nad Labem vyjadřuje hlubokou soustrast všem pozůstalým.
 

Víkendové výsledky mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků naší mládeže. Dorosty byly tento víkend stoprocentní, jak na půdě dalekého Náchoda, tak v Litoměřicích. Tým U15 hrál své poslední utkání na půdě Mostu a zvládl ho výhrou 5:1. Musí tak doufat v zaváhání Litvínova v posledním zápase s Viktorkou Žižkov. Ročník 2006 hrál o víkendu velký turnaj ČNFŠ v Roudnici nad Labem, ze kterého vám přineseme další informace.
 

Ústí nad Labem po základní části páté, na závěr vysoká výhra v Sokolově »

Sokolov – Duel 30. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR si fotbalisté Army užili naplno. Skóre otevřel po čtyřiceti sekundách Youba Drame, dvakrát se černého trefil Adam Nágl a od 51. minuty hráli navíc svěřenci Aleše Křečka proti oslabenému Sokolovu kvůli červené kartě.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Uplynulý víkend nepatřil, co se týče utkání mládeže, k výsledkově nejvydařenějším. Prohru na penalty v důležitém zápase zaznamenalo mužstvo U15, které tak, pokud chce vybojovat baráž pro mladší ročník, musí spoléhat na zaklopýtání Litvínova ve zbývajících dvou zápasech. Čtyři vítězství však naší mládeži zajistili alespoň týmy U18, U16, U13 a U12.
 

Arma bude bojovat o páté místo na půdě Baníku Sokolov »

Ústí nad Labem – V duelu 30. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR s jednotným výkopem 25. 5. 2019 od 15:00 hod. zajíždí fotbalisté Ústí nad Labem do Sokolova.

 

Baráž pro nás byla nadstavba, tvrdí Marek Krátký »

Ústí nad Labem – Marek Krátký byl v předposledním kole základní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR blízko gólu, když ve 45. minutě nastřelil proti Vysočině Jihlava pouze břevno. Arma po prohře 2:3 vyšla na prázdno a je jisté, že cíl padesáti bodů, který si Severočeši dali, nesplní. Před závěrečným soubojem v Sokolově přesto pětadvacetiletý rodák z Kadaně hodnotí sezónu jako povedenou.

 

Arma - Jihlava: soutěže »

Na utkání proti Jihlavě si fanoušek odnesl voucher na auto SEAT Tarraco na víkend od společnosti Auto Anex. Další šťastný vítěz si odnesl dres ze soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď, tentokrát od Daniela Procházky. Nechyběla ani tradiční soutěž Olej za volej, tentokrát společnost Glencore věnovala bednu oleje Vegetol. Trenér Aleš Kreček poté dostal dárkový koš od společnosti Dentální studio!
 

Věřím, že tato kabina neřekla poslední slovo. Byli jsme blízko a hladoví, mrzelo trenéra Křečka »

Ústí nad Labem - Až do 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR včetně měli fotbalisté Ústí nad Labem šanci na baráž o FORTUNA:LIGU, bohužel klíčové zápasy v závěru sezóny nezvládli, a tak budou v posledním soutěžním kole hrát alespoň o páté místo. Podle trenéra Aleše Křečka byl zlomový domácí duel proti Varnsdorfu.
 

Rodák Lukáš Zoubele z Ústí nad Labem hattrickem porazil Armu »

Ústí nad Labem – Do závěrečného hvizdu utkání 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR živili svěřenci Aleše Křečka šanci na baráž o tuzemskou nejvyšší fotbalovou soutěž, v což by před sezónou věřili jen nejvěrnější fanoušci. Vzhledem k výhře Brna a porážky Ústí nad Labem s Jihlavou bude hrát Arma v posledním soutěžním kole o pátou příčku. Hattricku dosáhl v duelu ústecký rodák Lukáš Zoubele, kterému se vydařil i poslední vzájemný zápas, ve kterém se dvakrát prosadil. Severočechům se podařilo ještě málem vyrovnat, nakonec to stačilo jen na snížení.

 

V posledním domácím utkání základní části hostí Arma druhou Jihlavu »

Ústí nad Labem – Ve střetnutí 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR změří síly FK Ústí nad Labem s týmem FC Vysočina Jihlava. Arma hraje o baráž již jen v rovině teorie, přesto by ráda s netradičním výkopem v sobotu 18. 5. 2019 od 15:00 hod. napravila poslední dvě prohraná utkání.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Jihlavě »

Už zítra sehraje Arma poslední domácí utkání v letošním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás organizační informace.
 

Před sobotním utkáním proti Jihlavě proběhne předání ceny Trenér měsíce dubna, kterým se stal Aleš Křeček! »

Před sobotním utkáním proti Jihlavě proběhne předání ceny Trenér měsíce dubna, kterým se stal Aleš Křeček! 
 

Partnerem utkání proti Jihlavě je Dentální studio! »

Partnerem utkání proti Jihlavě je Dentální studio!
 

Klubový lékař MUDr. Avenarius se vzdělává! Muž, který působí také u reprezentace do 21 let se rozpovídal v rozhovoru! »

Klubový lékař MUDr. Avenarius se vzdělává! Muž, který působí také u reprezentace do 21 let se rozpovídal v rozhovoru!

 

Marian Tvrdoň vás zve na utkání proti Jihlavě »

Brankář Marian Tvrdoň vás zve na sobotní utkání proti Jihlavě!
 

Arma v Hradci Králové neuhrála ani bod, baráž je již jen v rovině teorie »

Hradec Králové – Z utkání 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR se svěřenci Aleše Křečka vracejí s prázdnou, když nenalezli recept na Hradec Králové.

 

Ještě se popereme, burcuje Jiří Pimpara »

Ústí nad Labem – Arma v duelu 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR podlehla Varnsdorfu 0:2. V případě výhry mohli mít svěřenci Aleše Křečka boj o baráž ve svých rukou. Jiří Pimpara stále šanci cítí a doufá v klopýtnutí Brna a vítězství Ústí nad Labem v nedělním veledůležitém střetnutí v Hradci Králové.

 

Ústí nad Labem v nedělní odvetě změří síly s Hradcem Králové, který musí kvůli marodce povolat i dorostence »

Ústí nad Labem – K zápasu 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR zavítá Arma v neděli 12. 5. 2019 na trávník Hradce Králové, kde je úvodní hvizd naplánován na 17:00 hod.

 

Arma - Varnsdorf: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání, tentokrát od pana Solaře.
 

Arma - Varnsdorf: soutěže »

I na včerejším utkání jsme si pro fanoušky připravili hned několik soutěží.
 

Daniel Procházka hodnotí utkání proti Varnsdorfu »

Daniel Procházka hodnotí dnešní utkání proti Varnsdorfu.
Stránka 1 z 78
Výsledky 1 - 30 z 2333

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital