MOL CUP: Arma zajíždí na půdu Štětí

Přípravné období na nový ročník druhé nejvyšší soutěže se chýlí ke konci a prvním soutěžním zápasem, zároveň generálkou na první kolo ve Frýdku-Místku, bude pohárový zápas na půdě Štětí.

Kateřiňák: Osudy Vraštila a Křapky jsou pro mě jistou motivací

Jedním z hráčů, kteří v létě posílili kádr ústecké Army, je Jiří Kateřiňák. Kmenový hráč Mladé Boleslavi, který si v minulé sezóně Juniorské ligy připsal 20 gólových zásahů, čímž se stal druhým nejlepším střelcem soutěže. Navíc přidal pět branek v sedmi utkáních v barvách Benátek, farmy Boleslavi. Dohromady 27 branek a životní sezóna. "Ale druhou ligou se juniorka nedá vůbec srovnat, ale byla to má nejlepší sezóna," říká 20letý Kateřiňák. Půjde po vzoru Boleslaváků Vraštila a Křapky?

Přijďte si pro permici na novou sezónu!

Dnešním dnem byl zahájen prodej permanentek na novou sezónu Fotbalové národní ligy 2016/2017. Jejím zakoupením nejen ušetříte, ale také získáte slevu do našeho fanshopu.

V prvním kole poháru vyzveme SK Štětí

Prvním soupeřem v novém ročníku MOL CUPu bude SK Štětí. Rozhodl o tom dnešní duel předkola mezi Štětím a Turnovem.

Poslední přípravný duel Arma zvládla

V rámci posledního přípravného utkání zamířila Arma do Mlékojed, kde vyzvala třetiligový tým FK Litoměřicko, v jehož dresu nastoupil v druhém poločase také náš odchovanec Petr Barnat.

23. 7. 2016 Letní příprava 2016

FK Litoměřicko