Nábor mladých fotbalistů

FK Ústí nad Labem patří dlouhodobě k jednomu z nejlepších klubů pro výchovu mladých fotbalistů v České Republice. Ve spolupráci se ZŠ Rabasova zajišťuje FK Ústí nad Labem kvalitní volnočasové vyžití pro mládež. Zároveň mají děti možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Ze současných hráčů A týmu prošli našimi mládežnickými mužstvy Jan Martykán, Jan Peterka a Michal Hanich. Z ostatních hráčů, kteří prošli naším klubem můžeme jmenovat Víta Beneše – jabloneckého stopera, Martina Vaniaka – legendu mezi českými golmany, Matěje Kyndla – člena A týmu FC Viktorie Plzeň a reprezentanta do 21 let, stříbrného medailistu z mistrovství Evropy devatenáctiletých Patrika Láchu nebo hráče A týmu Teplic Michaela Lüftnera.

V současné době probíhá stálý nábor hráčů narozených od 1. 1. 2012 do 31. 12. 2013

Kontakt:
Matěj Lačný