Permanentky

Papírové permanentky nahradily moderní elegantní karty s čárovým kódem, které v sobě kromě pohodlného a rychlého vstupu na zápasy nesou spoustu dalších výhod.

Výhody
Fanoušci si budou moci kromě pravidelné účasti na zápasech, která je pro držitele permanentek samozřejmostí, užívat mnoha výhod, takže permanentka bude jednou z nejdůležitějších karet v peněžence.

• Rychlý a pohodlný vstup na domácí utkání Army ve Fortuna národní lize
  • Slevy u partnerů (20% Joma, 10% Restaurace u Kroupů)
  • Setkání s hráči
  • Speciální soutěže
  • bezplatné zablokování karty a vystavení duplikátu v případě ztráty

Kde koupit?

Zájemci se mohou zastavit a nakupovat přímo na sekretariátu Městského stadionu každý všední den mezi 8 a 14 hod.