Permanentky

Nečekejte ve frontě u pokladen a zajistěte si své místo na Městském stadionu už nyní! S nákupem permanentní vstupenky navíc získáte celou řadu výhod.

Nový ročník Fortuna národní ligy nabízí atraktivní formát soutěže, ve kterém se o postup do nejvyšší soutěže mohou pokusit tři týmy. S permanentkou navíc získáte volný vstup na všechna utkání MOL cupu, která se na Městském stadionu uskuteční. Atraktivní soupeři a již tradiční výkop v pátek v 18:00 Vám zajistí zajímavou podívanou pod umělým osvětlením. Buďte toho součástí i Vy!

Aktuální cena permanentní vstupenky ke 21. 7. 2018 je 560 Kč.

Na držitele permanentek čeká celá řada výhod:

- Pohodlný vstup na všechny domácí zápasy Fortuna národní ligy 2018/2019
- Pohodlný vstup na všechny domácí utkání MOL Cupu
- Sleva na produkty od společnosti Joma v hodnotě 20%
- Sleva 10% v Restauraci U Kroupů, která se nachází v blízkosti Městského stadionu
- Setkání s hráči
- DVD Historie fotbalu (nabídka je limitovaná)

Kde permanentky zakoupit?

- V Zákaznickém centru Městského stadionu od 25. 6. do 18. 7. vždy od pondělí do středy od 10 do 11 hodin a od 15 do 17 hodin. čili 25. 26. 27. 6. + 2. 3. 4. 7. + 9. 10. 11. 7. + 16. 17. 18. 7. + během sezóny a zápasů)

- v kavárně CAFE IN v obchodním centru Forum od 25. 6.

Na moderní permanentní vstupence najdete nově také QR kód, který Vám zajistí rychlý průchod branami Městského stadionu. Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na sezónu 2018/2019!