Organizační informace ke středečnímu utkání proti Bohemians Praha

20. 9. 2022 | Redakce

Ve středu od 18:00 nastoupí Arma do utkání 2. kola MOL Cupu proti prvoligovému týmu Bohemians Praha 1905. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu.

VSTUP NA STADION

Brány Městského stadionu se otevřou v 17:00, otevřena bude pouze hlavní tribuna. Otevřena bude hlavní pokladna. Připomínáme, že děti do 130 cm, senioři nad 65 let a majitelé průkazu ZTP s doprovodem mají vstup zdarma. Je ale zapotřebí si na pokladně vyzvednout volnou vstupenku, kterou získáte po předložení průkazu.

VSTUPENKY V PRODEJI NA POKLADNÁCH

Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu! Otevřena bude hlavní pokladna.

OBČERSTVENÍ

Na zápase bude otevřeno také občerstvení a to v levé části hlavní tribuny. Občerstvení pro novou sezónu zajišťuje Café IN. V dispozici budou párky, pivo nebo káva.

INFORMACE PRO HOSTUJÍCÍ FANOUŠKY

Pro hostující fanoušky se otevírá sektor B. Otevřena bude pokladna ve Vinařské ulici. V buňkovišti bude navíc pro hostující fanoušky připraveno občerstvení.

Těšíme se na vás!

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře