Organizační informace k pátečnímu utkání proti Vlašimi

13. 10. 2021 | Redakce

Už v pátek od 18:00 nastoupí Arma k dalšímu domácímu utkání v sezóně 2021/2022 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu!

VSTUP NA STADION

Na utkání se otevírá pouze hlavní vchod Městského stadionu. Otevřeny budou obě hlavní pokladny. Na pokladnách se budou mimo vstupenek prodávat také permanentní vstupenky. Připomínáme, že děti do 130 cm, senioři nad 65 let a majitelé průkazu ZTP s doprovodem mají vstup zdarma. Je ale zapotřebí si na pokladně vyzvednout volnou vstupenku, kterou získáte po předložení průkazu.

VSTUPENKY V PRODEJI ONLINE I NA POKLADNÁCH

Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu! Vstupenku online si můžete koupit zde. Otevřeny budou obě hlavní pokladny.

FANSHOP

Před zápasem se otevře také Fanshop/Zákaznické centrum a to v 17:00. V něm budou v prodeji permanentní vstupenky a samozřejmě produkty z našeho fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Na zápase bude otevřeno také občerstvení a to v levé části hlavní tribuny.

BEZINFEKČNOST

Všichni fanoušci budou muset nadále prokazovat bezinfekčnost. Pro vstup na stadion musí fanoušci doložit jedno z následujících:

- PCR test s negativním výsledkem provedený nejdéle 7 dní před utkáním

- Antigenní test s negativním výsledkem provedený nejdéle 72 hodin před utkáním - Ukončeným očkováním ve lhůtě 14 dnů po aplikaci druhé dávky (prokázání certifikátem o očkování)

- Proděláním nemoci SARS-CoV-2, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pohybu v areálu Městského stadionu nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) nebo obdobný prostředek (například nanoroušku) s filtrační účinností minimálně 94%.

Fanoušci, kteří nemají platný test se mohou nechat otestovat antigenním testem v den utkání od 17 do 18 hodin v ošetřovně Městského stadionu.

SOUTĚŽE NA STADIONU

Přímo na stadionu ohlásíme v průběhu druhého poločasu číslo vítězné permanentky, která vyhraje podepsaný hráči FK Ústí nad Labem. Dres bude vítězi na základě předložené permanentní vstupenky vydán ve Fanshopu nebo po předchozí dohodě osobně. (bude řešeno individuálně).

Druhou soutěží bude speciální soutěž DVACKU HOĎ, DRES JIM SHOĎ k Víkendu otců ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Ve speciální soutěži pro otce a syny budou pro vítěze připraveny dva podepsané dresy domácích fotbalistů z pátečního utkání dle vlastního výběru. Soutěž bude probíhat stejně jako probíhala soutěž Dvacku hoď, dres mu shoď. Po tribuně se bude pohybovat hosteska, která bude prodávat slosovatelné lístečky za 20 Kč. V průběhu druhého poločasu vyhlásíme jméno vítěze, který bude mít před dalším zápasem připravené podepsané dresy dvou vybraných hráčů Army v Zákaznickém centru Městského stadionu. Pozorně poslouchejte pokyny moderátora utkání, který vám sdělí nejen vítězné číslo, ale také způsob, jak si vybrat dresy!

SOUTĚŽ NA FACEBOOKU

Na Facebooku se můžete těšit na tradiční soutěž o vstupenky na následující domácí utkání. Soutěž se spustí ve středu, tak buďte pozorní a vyhrajte vstupenky na utkání proti Varnsdorfu!

ARMAGAZÍN

Armagazín v nové podobě! Mimo nového grafického zpracování zápasového magazínu se můžete těšit také na rozhovor s Ladislavem Krobotem! Armagazín bude v prodeji na pokladnách za tradičních 10 Kč.

Žádáme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání včas! Těšíme se na vás!

Arma otočila duel s Vlašimí a ukončila sérii dvou proher

15. 10. 2021

Sestřih: FK Ústí nad Labem - FC Vlašim