V prvním domácím utkání sezóny přivítá Arma Přepeře

12. 8. 2022 | Redakce

Nová sezóna začíná i pro fanoušky na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Po úvodní výhře na hřišti Jablonce B sehraje Arma první utkání také v domácím prostředí.

V sobotu od 17:00 přivítá Arma na Městském stadionu v Ústí nad Labem tým FK Přepeře. V uplynulé sezóně 2021/2022 patřily Přepeře mezi naprostou špičku FORTUNA ČFL Skupiny B a do posledního kola bojovaly o místenku v baráži. Tu jim ale nakonec o pouhé dva body vyfoukly Zápy.

Přepeře měly mocný finiš soutěže, posledních šest kol vyhrály při skóre 17:4. Tým s Přepeř nakonec posbíral 57 bodů a umístil se na konečném druhém místě.

Novou sezónu ovšem první soupeř, který dorazí na Městský stadion, nezačal vůbec dobře. Los mu přivedl do cesty asi nejtěžšího možného soupeře - sestupující Viktorii Žižkov, která před sezónou kvalitně posílila a netají se ambicemi na postup zpět do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Utkání se domácímu výběru vůbec nepovedlo a týmu, kteří řídí bývalý lodivod pražské Sparty Václav Kotal, podlehly Přepeře vysoko 0:6.

Arma zvládla první utkání sezóny na výbornou. Proti jabloneckému béčku se ujala vedení a dalšími dvěma góly navýšila své vedení na konečných 3:0, což ji po prvním kole katapultovalo na druhé místo tabulky, hned za Viktorii Žižkov. Naopak Přepeře jsou po domácím debaklu od Viktorie logicky na posledním místě tabulky.

Utkání na Městském stadionu v Ústí nad Labem začíná v sobotu 17:00. Přijďte fandit. Arma do toho!

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře

22. 9. 2022