První ligový start v základní sestavě pro Adama Čičovského

30. 1. 2023 | Redakce

Uplynulý víkend byl ve znamení premiér našich odchovanců. Adam Čičovský se totiž dočkal prvního startu v základní sestavě v rámci FORTUNA:LIGY!

Stalo se tak v sobotu v rámci utkání 17. kola mezi Bohemians Praha a FK Teplice. V Ďolíčku se 20letý ústecký odchovanec dočkal hned 63 minut při porážce žlutomodrých 2:0. "Jsem pochopitelně hodně zklamaný, chtěli jsme totiž první zápas jara vyhrát. Na druhou stranu jsem hodně šťastný, že jsem dostal příležitost a mohl si tak připsat první start v základní sestavě. Chtěl bych za to poděkovat, hodně to pro mě znamená," líčí své pocity Adam Čičovský, který tak 63 minut přidal k 9 minutám z podzimního utkání v Mladé Boleslavi.

V tradičním ligovém prostředí pražských Vršovic je to vždy velice náročné, což potvrzují slova šikovného záložníka, který v Teplicích hostuje. "Věděl jsem, že to bude zápas hodně o soubojích, což se potvrdilo. Bohemka hraje vždy velmi silově a musím přiznat, že mi chvíli trvalo, než jsem se tomu přizpůsobil. I tak jsem se snažil na hřišti nechat všechno," říká Čičovský, který měl na začátku teplického angažmá notnou porci smůly.

"Na začátku sezóny mě na dva měsíce přibrzdilo zranění, což bylo dost psychicky náročné. Snažil jsem se několikrát vrátit, ale vždy se ukázalo, že to bylo příliš brzy a vrátil jsem se zase na začátek. Do konce podzimu se to na mně podepsalo a nebyl jsem 100% připravený. Teď jsem odtrénoval celou přípravu celou přípravu bez jakýchkoliv problémů a cítím se dobře. Snad se mi už zranění budou vyhýbat a pomůžu týmu," uzavřel Čičovský.


FOTO COPYRIGHT: Martin Kovařík / www.fkteplice.cz

Fotogalerie

Nejstarší dorost zvládl těžké utkání v České Lípě, uspěli také mladší

21. 3. 2023

Arma nestačila na Hradec Králové B

18. 3. 2023

Organizační informace k sobotnímu utkání proti Hradci Králové B

17. 3. 2023
Zápasy A-Týmu
ČFL 22/23, 18. kolo
logo logo

FK Ústí nad Labem

FC Hradec Králové B


ČFL 22/23, 19. kolo
logo logo

SK Benešov

FK Ústí nad Labem

25. 3. 10:15h