Jonáš Jiránek: Jsem neskutečně šťastný za svou první příležitost

24. 3. 2021 | Redakce

V dohrávce odloženého utkání 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zajížděla Arma na stadion Vysočiny Jihlavy, kde zvítězila 2:1. A obě branky se postarali premiéroví ligoví střelci. Mezi nimi byl i odchovanec Army Jonáš Jiránek.

Devatenáctiletý záložník, který se do Ústí nad Labem vrátil z Dynama Drážďany a odchovanec Army se postaral o vzrušení hned v úvodu zápasu. Už ve druhé minutě totiž poslal svou hlavičku přesně k levé tyči a otevřel skóre utkání.

Pro Jonáše Jiránka to byl teprve druhý ligový start, ovšem první v základní sestavě. První zápis si Jiránek připsal v posledním domácím utkání proti Vlašimi, kde nastoupil v 88. minutě zápasu.

Jak se cítíš po svém premiérovém startu v základní sestavě?

Jsem neskutečně šťastný za svou první příležitost zahrát si za Armu ve 2. lize v základní sestavě.

Byl jsi před utkáním nervózní?

Musím poděkovat klukům a trenérům, jelikož mi věřili a před zápasem mě hodně povzbudili a podrželi.

Prožil jsi snový začátek, hned ve 2. minutě jsi vstřelil vedoucí gól...

Lepší začátek jsem si nemohl přát, ani jsem tomu nemohl uvěřit.