Arma v televizním utkání hostí nejlepší hostující tým ligy, Prostějov

29. 4. 2021 | Zdeněk Kamínek ml.

Ústí nad Labem - Ve střetnutí 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY budou mít hráči Ústí nad Labem možnost reputace domácích zápasů proti Prostějovu, který ale v aktuální sezóně na hřišti soupeře neprohrál, když osmkrát zvítězil a dvakrát remizoval. Před televizními kamerami ČT Sport zazní úvodní hvizd z píšťalky Tomáše Ulricha v pátek 30. 4. 2021 ve 14:30 hod.

Tým pod vedením Pavla Šustra a Tomáše Hunala na jaře získal z osmi soutěžních kol šestnáct bodů, když přemohl Varnsdorf (4:2), Viktorii Žižkov a Táborsko (obě utkání 2:1), Duklu Praha a Slavoj Vyšehrad (oba zápasy 1:0), remizoval 1:1 s Chrudimí a nenalezl recept na soupeře v domácích soubojích s Vlašimí (3:5) a Vysočinou Jihlava (2:4; všechny výsledky z pohledu Prostějova).

Prostějov postoupil přes úvodní dvě kola MOL Cupu velmi snadno, když Jiskru Rýmařov a následně i Velké Meziříčí porazil 3:0 kontumačně. Ve třetím kole pohárové soutěže narazili prostějovští fotbalisté na ligové Slovácko, kterému podlehli 0:6 (všechny výsledky z pohledu Prostějova).

Oba celky na sebe v letošním ročníku narazily již na konci listopadu, kdy o výhře Severočechů rozhodl pokutový kop Michala Bílka.

9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR, 25. 11. 2020, 13:30 hod.
Stadion Za Místním nádražím, Prostějov
1. SK Prostějov – FK Ústí nad Labem
0:1 (0:0)
Branka: 60. M. Bílek z penalty.
ŽK: 53. Bialek – 42. M. Bílek, 62. Bazal, 90+1. Čičovský.
Rozhodčí: D. Černý - Dohnálek, Slavíček.
Delegát: Pospíšil.
Technický delegát: Kaláb.
Diváci: hráno bez diváků.

Delegace rozhodčích
Hlavní rozhodčí: Tomáš Ulrich.
Asistenti: Jaroslav Poživil, Petr Líkař.
Čtvrtý rozhodčí: Josef Krejsa.
Delegát svazu: Michal Beneš.
Technický delegát: Jan Kořínek.

Matěj Koubek vystřelil Ústí nad Labem výhru nad Blanskem, radostí zaplatil žlutou kartou

8. 5. 2021

Bez Mariána Tvrdoně a Michala Bílka nastoupí Arma v sobotu proti Blansku