Poděkování Honzovi Peterkovi

23. 5. 2021 | Redakce

Ještě před výkopem posledního domácího utkání sezóny 2020/2021 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY došlo k předání poděkování dlouholetému kapitánovi Army Honzovi Peterkovi.

Dlouholetý kapitán Army Jan Peterka nastoupil poprvé na Městském stadionu v Ústí nad Labem v dresu soupeře a zahrál si tak proti svým bývalým spoluhráčům, kamarádům a rodině. Klub se mu ještě před zápasem rozhodl poděkovat za jeho cenné služby, které pro Armu během dlouhých let odvedl.

Jan Peterka přišel do Army v roce 2011 a v ústeckém dresu odehrál více než 240 mistrovských utkání v lize a poháru.

Jako poděkování se mu klub rozhodl předat památeční dres, tablo a dárkový koš. Ocenění předali ředitel klubu Václav Kožíšek a sportovní manažer Ing. Petr Heidenreich.

Honzo děkujeme za všechno!

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře

22. 9. 2022