Adam Čičovský byl nominován na kemp české reprezentace do 20 let!

25. 5. 2021 | Redakce

Skvělá zpráva přiletěla v závěru sezóny osmnáctiletému záložníkovi Army Adamu Čičovskému, který byl nominován na soustředění české reprezentace do 20 let v Jablonci nad Nisou!

Skvělé zakončení sezóny. Osmnáctiletý Adam Čičovský, si od 30. května poprvé vyzkouší přípravný kemp české reprezentace! Do nominace hráčů do 20 let si ho totiž vybral trenér Jiří Žilák se svými asistenty Radimem Kučerou a Petrem Papouškem.

Adam Čičovský si před rokem, v květnu 2020, zahrál svůj první zápas v profesionálním fotbale, když zasáhl coby střídající hráč do utkání proti Pardubicím. V letošní sezóně se pod trenéry Jiřím Jarošíkem a Davidem Jarolímem stal členem základní sestavy Army. V sezóně zasáhl do 23 zápasů a odehrál celkem 1732 minut, během kterých vstřelil své dva premiérové góly v profesionálním fotbale.

A právě výkony osmnáctiletého talentu FK Ústí nad Labem zaujaly trenéry národního týmu do 20 let natolik, že Adama Čičovského pozvali na soustředění v Jablonci nad Nisou, které bude zakončené modelovým utkáním.

"Je to moje první nominace na reprezentační kemp, takže úplně nevím, co mě čeká. Moc se těším a bude to pro mě velká zkušenost. Je to pro mě také úžasná tečka po skvělé sezóně v Ústí nad Labem," podělil se o své první dojmy Adam Čičovský.

"Velké díky patří právě spoluhráčům, trenérům a všem v lidem v klubu FK Ústí nad Labem, kde jsem s fotbalem začínal a vděčím mu za své dosavadní úspěchy", dodal.

Mezi náhradníky v nominaci se nachází také další ústecký záložník Jakub Emmer.

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře

22. 9. 2022